نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 224557
تهدید به افشاگری به سبکی آشنا
بخش تعاملی الف - ناصر خادمی ماشاری
اشاره: مطلبی که می خوانید از سری یادداشت های بینندگان الف است و انتشار آن الزاما به معنی تایید تمام یا بخشی از آن نیست. بینندگان الف می توانند با ارسال یادداشت خود، مطلب ذیل را تایید یا نقد کنند.
تاریخ انتشار : سه شنبه ۹ ارديبهشت ۱۳۹۳ ساعت ۰۹:۵۴

در سالی که به نام فرهنگ نامگذاری شده، به مناسبت ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) مراسم جشنی با حضور اقشار مختلف بانوان و نیز همسران سفرای کشورهای اسلامی و به میزبانی همسر محترمه جناب دکتر روحانی رئیس جمهور محترم برگزار گردیده است. برخی از ناکامان انتخابات ۲۴ خرداد که حیات خود را در جنجال آفرینی، مشغول نمودن دولت به امور و موضوعات فرعی و درنتیجه ناکارآمد معرفی نمودن آن می بینند، تلاش بی حد و حصری نمودند تا بلکه از این مراسم نیز سوژه دندان گیری برای برهم زدن آرامش دولت و جامعه بسازند. انگار برای این گروه اندک ولی پر سر و صدا تفاوت نمی کند که حتی مراسم جشن دردانه نبی اکرم (ص) را نیز دستاویز اغراض سیاسی خود نمایند. لذا هنوز مراسم به اتمام نرسیده بود که توپخانه تهمت، دروغ و غوغا به کار افتاد. سمبوسه شام را بره و غاز بریان توصیف نمودند، از مراسم تقدیر چهار یا پنج نفر از بانوان فعال در عرصه فعالیتهای اجتماعی و خیریه نیز نگذشتند و به دروغ فریاد زدند که ایهاالناس!؛ در این مهمانی شاهانه به هر نفر از مدعوین چندین سکه داده اند. آنقدر راجع به کشف حجاب و رقص و کارهای خلاف شرع این مجلس گفتند و گفتند که کم کم داشت باورمان می شد نکند حقیقت داشته باشد؟ دیگر توضیح دفتر رئیس جمهور و یا معاون ایشان هم قانعمان نمی کرد. خدا خیر دهد بزرگان بی طرفی امثال جناب مهندس باهنر که آبی بر این آتش تهمت و دروغ پراکنی ریختند.

شاید آدم قبول کند که برخی گروه های سیاسی حق دارند از ساخت و انتشار داستان های اینچنینی و یک کلاغ را چهل کلاغ کردن برای شکست رقیبشان استفاده کنند، هر چند که روشی غیر اخلاقی و غیر شرعی هم باشد بالاخره برخی برای رسیدن به هدفشان، استفاده از هر حربه ائی را مجاز می دانند که این آقایان، خودشان دانند و قانون و یوم الحساب و یقیناً با نصیحت این و آن هم دست بردار نخواهند بود. اما بهت و حیرت از جائی است که برخی افراد موجه در کسوت لباس مقدس روحانیت و در جایگاه نمایندگی مجلس شورای اسلامی که از قضا سابقه و شأن قضاوت هم داشته اند، این بازی های زشت سیاسی را باور می کنند. بدتر از آن هم اینکه در عرصه مطبوعات و تریبون های عمومی، تأکید می کنند که فیلم رفتارهای خلاف شرع و قانون مراسم مذکور را در اختیار دارند. از این بدتر آنکه تهدید به نمایش و انتشار فیلم مذبور هم می کنند. بدون اثبات صحت و سقم ماجرا، کنایه های مشمئز کننده ائی نثار رئیس جمهور محترم و همسر گرامی ایشان می کنند که با این کارها دارید به سمت علیاحضرت و بانوی اول شدن پیش می روید. عین اظهارات این نماینده محترم در مصاحبه شان را ملاحظه بفرمائید:

««همسر رئیس جمهوری اگر می خواهد جشن بگیرد در خانه خود که الحمدلله هم بزرگ است و هم جادار جشن بگیرد. فاطمه زهرا (س) دارای شئونی است و با آواز و رقص و اینها تناسب ندارد» ایشان بر اساس پیش فرض پذیرفته خود و با یک مشابهت سازی تاریخی، تلویحاً عاقبت مراسمات اینچنینی و لابد برگزار کنندگان آن را با جشن فاسد تخت جمشید و خانواده افسد پهلوی، یکی پیش بینی می کنند: «جشن هنر شیراز از ابتدا با هرزگی آغاز نشد که موسیقی که قرار بود موسیقی سنتی اجرا شود ولی سر از ناکجا آباد درآورد»»

وی همچنین به سبک آشنای بگم بگم دوستان سابق خود، دولت و علی الخصوص رئیس جمهور محترم را نیز تهدید به افشاگری می فرمایند:

««بنده فیلم این مراسم را دارم و ما به موقع فیلم این مراسم را منتشر خواهیم کرد»»

ایشان همچنین خطاب به رئیس جمهور محترم که لااقل در سال های مبارزه و نیز از ابتدای انقلاب اسلامی تاکنون در رأس سمت های مهم اجرائی و تقنینی، همواره یار و همراه و مورد وثوق امام(ره) و رهبری عزیز و در خدمت نظام مقدس جمهوری اسلامی بوده و هستند، با ژستی به ظاهر از سر دلسوزی می گویند: ««اجازه ندهند همسرانشان با استفاده از امکانات دولتی بار دیگر سنت های جاهلی و زمان شاهنشاهی را احیا کنند»»

این نماینده پس از نثار انواع اتهامات، استفاده ابزاری از مراسم معنوی گرامیداشت ولادت حضرت زهرا(س) و تهدید به افشاگری، علنا رئیس جمهور محترم و همسر محترمه ایشان را مورد اهانت قرار داده و در پایان هم به سبک بزرگان دلسوز و خیرخواه، کار خود را با روش و منش مولای متقیان قیاس می کنند و می گویند:

««این فریاد امام علی (ع) است که بر رواق تاریخ می پیچد که کجا رفتند آنهایی که سنت ستمکاران پیشین را احیا کردند»»

امید آنکه با عدم اعتناء ملت شریف ایران به این غوغا سالاری ها و جار و جنجال های قبلاً امتحان شده، به ایجاد آرامش در جامعه کمک نمایند تا انشاءالله دولت محترم نیز در حل مشکلات بین المللی و داخلی و شکوفائی کشور موفق گردد.
 
کلمات کلیدی : ناصر خادمی ماشاری
 
۱۳۹۳-۰۲-۰۹ ۱۲:۰۶:۴۰
««بنده فیلم این مراسم را دارم و ما به موقع فیلم این مراسم را منتشر خواهیم کرد»»

امکانش هست ما خواهش کنیم همین امروز فیلم این مراسم را منتشر کنند و یکبار هم که شده مردم رو محرم بدونید و قضاوت رو به عهده خود مردم بگذارید ؟! (2112886) (alef-10)