نظر منتشر شده
۶
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 501397
درخواست کواکبیان از رهبری: تدبیر تازه‌ای برای رفع حصر بیاندیشند / آقای روحانی الکریم اذا وعد وفی!
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۲۵
نماینده اصلاح‌طلب مجلس در نطق خود از رهبری خواست تا تدبیر تازه‌ای برای رفع حصر اندیشیده شود و خطاب به رییس جمهور نیز گفت: انشاءالله در دولت جدید، موضوع حصر هرچه سریعتر در دستور شورای امنیت قرار بگیرد و رئیس جمهور بداند الکریم اذا وعد وفی!

به گزارش خبرآنلاين، مصطفي كواكبيان نماينده اصلاح طلب مجلس،‌ در نطق خود با اشاره به شهادت مظلومانه شهيد حججي، صحبت هاي خود را آغاز كرد، اما در ادامه صحبت‌هايش در مورد مراسم تحليف گفت: مراسم تحليف با شكوه خوبي برگزار شد اما جاي هيچ توجيهي براي عدم حضور روساي جمهور سابق از جمله سيد محمدخاتمي و علماي اهل سنت وجود ندارد. اي كاش از آيت الله هاشمي يادي مي شد و حداقل عكسي از آن بزرگوار در جايگاه نصب مي شد.

او با اشاره به عكس سلفي حاشيه ساز، مجلس ادامه داد: عده اي مجلس را نشانه گرفته و حتي عده اي عليه اصلاح طلبان عقده گشايي كرده اند و به خاطر يك عكس، هنوز هم توهين مي كنند. عجبا كه صدا و سيما هم در برنامه هاي جدي و طنز خود همچنان آتش بيار معركه است! البته مديريت مجلس بايد در اين زمينه دقت بيشتر مي كرد كه چون وقت گذشته است بگذاريم و بگذريم.

كواكبيان ضمن تبريك به اعضاي شوراي شهر تهران و مهندس نجفي كه قرار است شهردار منتخب تهران باشد، تصريح كرد:‌ عزيزان! هم اكنون نمايندگان تهران در مجلس و شوراي شهر از يك سمت و سو برخوردار هستند. بايد به ملت بگوييم كه مي توانيم رو سفيد در آييم. پاكدست آمده ايم و بايد پاكدست برويم. هم اكنون از املاك نجومي،‌ رانت هايي كه در شهرداري وجود داشته است پرهيز كنيد،‌ بدانيد كه ملت نظاره گر است.

او در پاسخ به صحبت‌هاي يكي از ائمه جمعه که گفته بود عيادت کنندگان از كروبي بايد مجازات شوند، با فرياد بلندتري، گفت: در اين جا ازمقام معظم رهبري، دلسوزانه به عنوان جانباز و برادر شهيد خواسته ام را تكرار مي كنم. پس از هفت سال ديگر زمان آن رسيده است كه كارشناسان شوراي عالي امنيت و دفتر رهبري تدبير تازه اي براي رفع حصر بيانديشند.

نماينده اصلاح طلب مجلس تصريح كرد: البته رئيس شوراي امنيت ملي و رئيس جمهور بدانند كه در همه اجتماعات يكي از خواسته هاي مردم همين نكته بوده است. انشاءالله در دولت جديد موضوع حصر هرچه سريعتر در دستور شوراي امنيت قرار بگيرد و رئيس جمهور بداند الكريم اذا وعد وفي!
 
کلمات کلیدی : کواکبیان + مجلس + رفع حصر
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۲۲ ۱۲:۳۹:۵۱
احسنت اقاي كواكبيان (4517417) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۲۲ ۱۲:۴۱:۵۷
رفع حصر شده دغدغه اصلی این ها. (4517422) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۲۲ ۱۲:۴۳:۲۲
جایگزین رفع حصر ، اعدامه . به ترکیه که دموکراسی ان را برای خود الگو می دانستید ، نگاه کنید که به خاطر ۲ ساعت کودتا ، مخالفین را به میخ می کشند. (4517430) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۲۲ ۱۲:۴۶:۵۳
صادقی نماینده اصلاح طلب: در سفرهایی که به شهرهای مختلف داشتم‌، درخواست مردم ، بیکاری و رکود و ریز گرد نبود ، مردم خواهان رفع حصر بودند!!!!
دقیقا. مثل ان کارگر معدن گلستان که با عصبانیت روی کاپوت ماشین رییس جمهور می کوبید و می گفت حصر باید بشکنه!!! (4517439) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۲۲ ۱۴:۳۷:۲۵
چه عجب صدای یک اصلاح در آمد . (4517620) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۲۲ ۱۸:۱۸:۲۲
البته رئيس شوراي امنيت ملي و رئيس جمهور بدانند كه در همه اجتماعات يكي از خواسته هاي مردم همين نكته بوده است. انشاءالله در دولت جديد موضوع حصر هرچه سريعتر در دستور شوراي امنيت قرار بگيرد و رئيس جمهور بداند الكريم اذا وعد وفي! (4518055) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.