توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 421198
آرای قطعی کمیته انضباطی برای تخلفات دیدار صبا - استقلال
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۳۲
کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال کشورمان آرای قطعی مربوط به دیدار صبای قم مقابل استقلال تهران را صادر کرد.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال، دیدار تیم‌های صبای قم و استقلال تهران برگزار شد و از سوی تماشاگران تیم صبای قم تخلفاتی مبنی بر فحاشی صورت گرفت. این تیم طبق بند 3 ماده 79 به 30 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

رضا عنایتی، بازیکن تیم صبای قم به دلیل تهمت زدن به داور مسابقه طبق ماده 66 آئین‌نامه انضباطی به یک جلسه محرومیت از همراهی تیم خود و پرداخت 40 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم است.

گفتنی است، مسعود حق‌جو، بازیکن تیم صبای‌ قم نیز به دلیل رفتار غیرورزشی نسبت به بازیکنان تیم مقابل به مدت یک جلسه از همراهی تیم خود محروم است و باید 20 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

یعقوب کریمی، بازیکن تیم استقلال تهران نیز به دلیل رفتار غیر ورزشی  به پرداخت 30 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

همچنین مسابقه تیم‌های ملوان بندرانزلی و تراکتورسازی تبریز از سری رقابت‌های جام‌حذفی برگزار شد و از سوی تماشاگران تیم ملوان تخلفاتی مبنی بر فحاشی به داور رخ داد. این تیم طبق بند 3 ماده 79 باید 30 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. همچنین تیم ملوان بندرانزلی به خاطر پرتاب سنگ از سوی تماشاگرانش که به داور بازی برخورد کرد، به پرداخت 30 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.
 
کلمات کلیدی : استقلال تهران + صبای قم +کمیته انضباطی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.