نظر منتشر شده
۳
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 435490
مرگ آتشین 13 تبعه خارجی در تصادف دو خودرو
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۳۳
تصادف خودرو حامل اتباع غیرمجاز و یک دستگاه نیسان منجر به مرگ 13 نفر در آتش سوزی خودروها شد.

به گزارش ایران آنلاین، براساس اعلام منابع محلی ساعت 22 شب گذشته یک دستگاه خودرو 405 حامل اتباع غیرمجاز که مشغول حرکت به صورت خلاف جهت بود با یک دستگاه نیسان، در مقابل پیست موتور سواری یزد برخورد می کند. شدت حادثه به قدری بود که بلافاصله دو خودرو آتش می گیرند.

سرهنگ احمد مظفری رئیس پلیس راه یزد در مورد این حادثه گفت: هر دو خودرو دچار آتش سوزی شدند و سرنشینان آن فرصت پیاده شدن از خودروها را نداشتند و در آتش سوختند.

وی اذعان کرد: تمام سرنشینان خودروی پژو اتباع بیگانه بودند و بدلیل سوختن آنها اجساد قابل شناسایی نیست. بررسی ها نشان می دهد خودرو پژو با چراغ خاموش در حال حرکت بوده است. در همین رابطه احمد دهقان رئیس اورژانس یزد گفت: 12 نفر از سرنشینان پژو و یک نفر راننده نیسان در این حادثه در آتش سوختند.
 
کلمات کلیدی : تصادف جاده ای+اتباع بیگانه+آتش سوزی پژو+مرگ و میر جاده ای
 
Germany
۱۳۹۵-۱۰-۲۶ ۲۲:۵۴:۱۷
12 نفر از سرنشینان پژو? (4118804) (alef-11)
 
محمد
۱۳۹۵-۱۰-۲۷ ۰۰:۵۶:۴۶
شاید به دلیل سوختن خودرو مشخص نبود که مینی بوس بوده... (4118903) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۲۷ ۰۸:۵۴:۵۰
يک گفته حکيمانه هست که ميگه اگر مي خواهي کشورت را به راه صلاح ودرستي هدايت کني قوانين را آسان بگير اما محکم وسخت اجرا کن(کاملا" برعکس کشورمان)! (4119073) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.