توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 489897
سرقت با لباس سربازی و رفتگری
تاریخ انتشار : جمعه ۱۶ تير ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۳۰
رئیس کلانتری ۱۵۸ کیانشهر از دستگیری دو سارق که برای سرقت از پوشش لباس رفتگری و لباس سربازی سوء استفاده می‌کردند، خبر داد.

سرگرد محمد حسین هاشمی در گفت‌وگو با ایسنا، در این باره گفت: در اجرای طرح امنیت محله محور و برخورد با سارقان و همچنین افزایش وقوعات سرقت لوازم و محتویات خودرو عوامل تخصصی کلانتری ۱۵۸ پایش های تخصصی خود برای شناسایی سارقان را آغاز کردند.

وی ادامه داد: مدتی بعد این افراد موفق به شناسایی افرادی شدند که در ابتدای صبح با سوء‌ استفاده از لباس مقدس سربازی یا لباس شبرنگی رفتگران اقدام به سرقت محتویات و لوازم خودروی شهروندان می‌کنند.

رئیس کلانتری ۱۵۸ کیانشهر با بیان اینکه با اقدامات اطلاعاتی صورت گرفته مخفیگاه متهمان شناسایی شد، اظهارکرد: با هماهنگی صورت گرفته با معاون دادستان در اقدامی ضربتی دو متهم در مخفیگاه‌شان دستگیر و به کلانتری منتقل شدند.

هاشمی با اشاره به بازرسی از مخفیگاه متهمان گفت: مقادیری لوازم التحریر سرقتی به ارزش شش میلیون تومان، سه حلقه لاستیک، یک عدد پنل ضبط، دو دستگاه گوشی تلفن همراه و ... از متهمان کشف و ضبط شد.

به گفته وی، با توجه به کشف البسه خدمت سربازی و لباس شبرنگی رفتگری از متهمان و لزوم بررسی دقیق‌تر، پرونده اولیه تشکیل و متهمان برای بررسی تخصصی تحویل پایگاه ششم پلیس آگاهی فاتب شدند.
 
 
کلمات کلیدی : سرقت +لباس سربازی +رفتگر
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.