نظر منتشر شده
۱۹
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 297494
انتقاد رسایی از دولت درباره فاجعه منا
تاریخ انتشار : شنبه ۴ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۰۰:۵۹
حمید رسایی مردم تهران در مجلس شورای اسلامی درباره فاجعه مرگبار منا مطلبی را درفضای مجچازی منتشر کرد.

وی در این باره نوشت: اگر از صدام بگذریم، اگر مساله قدس را فراموش کنیم، اگر جنایات آمریکا را فراموش کنیم، از آل سعود نخواهیم گذشت و ان شاالله با آزادی کعبه از دست نااهلان و نامحرمان، به مسجدالحرام وارد خواهیم شد.

این بیانات خمینی کبیر در باره آل سعود خبیث، یکبار دیگر در این روزها که امت اسلامی بویژه ملت ایران داغدار است، حکایت از عمق نگاه آن پیر سفر کرده می کند. فاجعه منا یکبار دیگر حکایت از ناتوانی شاهان بی کفایت سعودی برای اداره بزرگترین اجتماع عبادی و سیاسی مسلمانان می کند.

آل سعود با سرسپردگی به درگاه دشمنان جامعه اسلامی، نشان داده که نه تنها صلاحیت مدیریت ابعاد سیاسی این اجتماع عظیم را برای رفع مشکلات مسلمانان جهان ندارد بلکه حتی صلاحیت مدیریت ابعاد عبادی این مناسک را هم ندارد. آل سعود تمام توان خود را امروز در کشتار مردم یمن بکار بسته.

نمی دانم چرا دولت محترم ما در برابر این دولت وحشی تا این اندازه منفعل است. وقتی برزیل سفیر خود را در اعتراض به کشتار مردم یمن فرا می خواند، توقع از ایران چیست؟ دولت محترم اگر چه در اعتراض به کشتار یمنی ها کوتاهی کرده، حداقل در اعتراض به کشتار مسلمانان دنیا بویژه هموطنان خودمان در حادثه مناجبران مافات کند.

پیشنهاد می کنم، تشییع جنازه این حجاج مظلوم همچون شهدای غواص در روزهای آینده ابتدا در تهران و سپس هر یک از آنها در شهرهای خود برگزار شود. ملت ما سال هاست دل پری از سفاکان آل سعود دارد.
 
کلمات کلیدی : حادثه منا+رمی جمرات
 
۱۳۹۴-۰۷-۰۴ ۰۳:۳۱:۳۰
لعنت خداوند بر آل سعود
از دولت می خواهم بیشتر اهل عمل باشد اگر چه اظهار نظر در مورد زشتی اعمال سعودی ها هم در جای خودش... (3213044) (alef-3)
 
۱۳۹۴-۰۷-۰۴ ۰۴:۱۴:۲۰
آقای رسایی دولت ایران جزو اولین معترضین به عربستان در مورد حمله به یمن بود و در جریانات اخیر هم طی یک روز سه بار سفیرشان را احضار کرده و تقریبا" تمام مسئولین با ارسال نامه و پیغام اعتراض ایران را به گوش مقامات عربستان رسانده اند . حالا اگر شما بدنبال بهانه برای حمله به دولت یازدهم هستید آن مقاله دیگری هست . (3213052) (alef-13)
 
احسان
۱۳۹۴-۰۷-۰۴ ۰۷:۳۹:۰۰
با این که با کلیات حرفات موافقم اما دلیل نمیشه که دولت رو متهم کنی. (3213137) (alef-3)
 
۱۳۹۴-۰۷-۰۴ ۰۷:۵۳:۲۹
دولت بیچاره چیکار کنه؟؟؟ همه چیو به دولت ربط میده این اتفاق مال بی کفایتی ال سعوده (3213161) (alef-3)
 
۱۳۹۴-۰۷-۰۴ ۱۳:۳۷:۰۵
دوست عزیز حرف سر اینکه این بی کفایتی رو باید محکمتر ابلاغ کرد نه فقط به کاردار عربستان بگیم که اتفاق بدی بود... هرچند مااز این دولت واکنش محکمترازاین ندیدیم.. (3214321) (alef-3)
 
۱۳۹۴-۰۷-۰۴ ۲۰:۴۹:۱۴
دوست عزیز ماه هاست که سفارت عربستان با کاردار دارد اداره می شود. (3215343) (alef-3)
 
منصوره
۱۳۹۴-۰۷-۰۴ ۰۸:۰۲:۳۱
چیه؟؟؟؟
شمشیر دستت گرفتی؟؟؟؟
هنوز عزیزانمان در چنگ آل سعود هستند.
بذارید عزیزامون به سلامت برگردند بعد شما ودوستان بروید و فتح کنید.
فرارو به خاطر عزیزان مجروح و مفقودین خواهشا انتشار بده. (3213175) (alef-3)
 
علي
۱۳۹۴-۰۷-۰۴ ۰۸:۱۱:۵۰
با نظرش در مورد انفعال و خنثي بودن دولت موافقم (3213193) (alef-3)
 
۱۳۹۴-۰۷-۰۴ ۰۸:۳۷:۴۹
این بنده خدا چی میگه؟
مگه رسما سفیر عربستان احضارنشده و اعتراض ایران ابلاغ نشده؟
مگه تیم ویژه دولت به عربستان اعزام نشده
و.......
از هر بهانه برای کوبیدن دولت استفاده کردن بخدا خوبیت ندارد.
شما که نماینده مجلس هستی چرا تصمیم جدی و قطعی نمیگیرید تا برای دولت هم لازم الاجرا باشد.
فقط ایراد گرفتن ساده ترین کار در دنیا است (3213254) (alef-3)
 
محمد حسین
۱۳۹۴-۰۷-۰۴ ۰۸:۴۵:۲۲
من با نظر تشییع جنازه در تهران موافقم. لعنت بر آل سعود جنایتکار (3213280) (alef-3)
 
۱۳۹۴-۰۷-۰۴ ۰۸:۵۲:۳۶
این نظر من یقینا نمایش داده نمیشه ولی لطفا به این اقا بفرمایید از بازی حزبی و سیاسی در همچین شرایطی خجالت بکشید یعنی شما از پیکرهای این عزیزان هم برای شعار به نفع خودتون نمیگذرید هنوز اون تشییع با شکوه شهدای غواصمون و که با حرفهای وقیحانه گروه شما به چالش کشیده شد فراموش نکردیم اقای رسایی شما بهترین کاری که میتونین انجام بدین اینه که دست از سر مردم بر دارید و در هر زمینه ای اظهار نظر نکنید (3213319) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۷-۰۴ ۰۹:۳۷:۲۷
آقای رسایی از هر فرصتی برای خود نمایی و اعتراض به دولت استفاده کرده و هر کاری میکند بیانات حضرت امام ره چه ارتباطی با این دولت دارد! آیا اخراج سفیر راه چاره است یا پاک کردن صورت مسئله؟ اینکه سفارت باز باشد و شاهد اعتراضات مردم و دولت باشد بهتر نیست یا باید دولت درهرکاری با شما مشورت و نظر شمارا اعمال کند. (3213460) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۷-۰۴ ۱۰:۱۵:۵۰
درمورد پیشنهاد ایشون برا تشییع پیکر حاجیان مظلوممون واقعا موافقم (3213586) (alef-13)
 
سید
۱۳۹۴-۰۷-۰۴ ۱۰:۴۱:۲۰
اگر این اتفاق در دوره معجزه هزاره سوم!!! رخ می‌داد هم باز آقای رسایی از دولت انتقاد می‌کردند؟ مگر مسایل عبور و مرور عربستان دست دولت ایرانه؟ (3213660) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۷-۰۴ ۱۰:۴۳:۱۹
ایشون هم فقط بلدند از هر حادثه ای کاسبی سیاسی کنند .حنای شما دیگر رنگی ندارد. اقای رسایی باید به خاطر داشته باشند که زمان احمدی نژاد که زلزله شده بود اونوقت رییس دولت پاک به همراه وزیر راه !!!! و حدود دویست نفر از بستگان و اعضای دولت پاک برای انجام مناسک حج به کشور دوست "عربستان"سفر کردند .ان هم برای اجلاسی که همه کشورها در حد معاون شرکت کرده بودند. اقای رسایی از خدا بترس. (3213667) (alef-13)
 
رضا
۱۳۹۴-۰۷-۰۴ ۱۲:۱۵:۵۴
دولت باید بره پادشاه عربستان با یک عملیات هوایی دستگیر کنه و بیاره تا اقای رسایی راضی بشن (3213990) (alef-13)
 
حسن
۱۳۹۴-۰۷-۰۴ ۱۲:۲۹:۳۳
امتاسفانه از این حادثه دردناک هم بعضیها میخواهند بهره برداری سیاسی وجناحی کنند.
هر گونه موضعگیری احساسی و احتمالا نسنجیده مقامات ایران که این بی کفایتی عربستان را در موضوعی که متعلق بکل جهان اسلام است بیک مسئله دوجانبه ایران و عربستان تبدیل و تخفیف دهد دقیقا در راستای کمک به آنها برای فرار از مسئولیت وپاسخگویی به همه مسلمانان و کشور های اسلامی در قبال این حادثه تاسفبار است .

ضمن قاطعیت در قبال خون جانباختگان هموطن،با برخی رفتار های غیر معغول کمک نکنیم که مقامات سعودی از این مخمخصه براحتی فرار کنند ! (3214043) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۷-۰۴ ۱۲:۴۵:۲۵
دولت ما در تمام سالهای بعد از جنگ تمام تلاش خودش رو کرده تا مراتب احترام خودش رو نسبت به حکومت بی اصل و نسب عربستان نشون بده . این ربطی هم به جناح و گروه و اینها نداره . هم دولت رفسنجانی هم دولت خاتمی هم دولت احمدی نژاد هم دولت روحانی . همه شون همین سیاست رو دارن و هرگز مصلحت اندیشی رو رها نمیکنن تا حرف حق بزنن

سایت الف ، لطفا همه نظرات رو منتشر کنین ، من یکی که واقعا از سانسور نظرات توسط شما خسته شدم . حرف حساب رو باید زد و شنید ، نه اینکه حذفش کرد (3214128) (alef-13)
 
حسین
۱۳۹۴-۰۷-۰۴ ۱۴:۳۵:۴۳
لعنت بر آل فاسد سعود (3214521) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.