توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 446498
7 امتیاز آبی ها با کاپیتانی خسرو حیدری
تاریخ انتشار : جمعه ۲۹ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۰۰
استقلال در بازی هایی که خسرو حیدری کاپیتان آن بوده است، نمایش نسبتا خوبی گرفته است.

به گزارش "ورزش سه"، استقلال تا بدین جای کار در 5 بازی مهدی رحمتی را در اختیار نداشته است که در 4 بازی خسرو حیدری بازوبند کاپیتانی استقلال را به بازو بسته است و در این 4 بازی آبی ها موفق شده اند 7 امتیاز کسب کنند.

بازی اول مربوط به بازی با نفت تهران در هفته اول می شود، بازی که با نتیجه یک بر یک به پایان رسید، بازی دوم مربوط به بازی با نفت تهران در هفته شانزدهم لیگ برتر می شود، بازی که با برتری یک بر صفر استقلال همراه شد، در بازی سوم استقلال که با کاپیتانی خسرو حیدری به میدان رفت، آبی ها با نتیجه 2 بر یک از  استقلال خوزستان شکست خوردند و بازی چهارم هم به بازی روز گذشته مربوط می شود که این تیم توانست ذوب آهن را با نتیجه 2 بر صفر ذوب آهن را شکست بدهد.

خسرو حیدری با توجه به محرومیت مهدی رحمتی در 3 بازی آینده استقلال اگر در زمین بازی باشد، بازوبند کاپیتانی را به بازو خواهد بست و باید دید آبی ها در این بازی ها چه نتایجی می گیرند.
 
کلمات کلیدی : خسرو حیدری+استقلال
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته