نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 443699
باقری: «آشتی ملی» ترفندی برای تبدیل «فتنه‌گرِ مجرم» به «مصلحِ مدعی» است
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۱۰
معاون دبیر سابق شورای عالی امنیت ملی گفت: همان تفکری که دیروز به بهانه جلوگیری از وقوع جنگ برجام را پذیرفت، امروز نیز به بهانه رفع تهدید جنگ قصد دارد از فتنه‌گران جرم‌زدایی کرده و برجام دیگری را بر ملت تحمیل کند.

به گزارش فارس، علی باقری معاون دبیر سابق شورای عالی امنیت ملی کشورمان با حضور در مسجد صاحب الزمان تهران گفت: «22 بهمن، عرفات انقلاب اسلامی است که توده های مردم با پوشیدن "احرام ولایت" و حرکت در خیابان انقلاب به جهانیان اعلام خواهند کرد که با پایداری بر مسیر امام خمینی (ره)، برای مجاهدت در مسیر تحقق اهداف و آرمان‌های انقلاب اسلامی تحت لوای آیت‌الله خامنه‌ای (مدظله‌العالی) تا سر حد شهادت آماده‌اند.»

 وی با تأکید بر اهمیت راهپیمایی 22 بهمن، گفت: «حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن بیش از آن که موجب تحکیم پایه‌های انقلاب اسلامی و یأس و نا امیدی دشمنان ملت ایران شود، باعث می‌شود تا نسل جوان، مؤلفه‌های بنیادین انقلاب به ویژه نقش رهبری و مردم در پیروزی انقلاب، جایگاه ایمان و انقلابی‌گری در تداوم انقلاب و نیز استکبارستیزی و اتکا به درون در تثبیت انقلاب را با تمام وجود حس کند».

باقری افزود: «حضور در راهپیمایی 22 بهمن بیش از آن که تضمین کننده ثبات و اقتدار انقلاب و نظام باشد، تأمین کننده نیاز و عطش نسل جوان برای بهره‌گیری از سرچشمه اصلی انقلاب در یک میدان عینی و ملموس است، چرا که در این روز همه مردم بدون هیچ روتوشی، واقعیت و حقیقت انقلاب اسلامی را به نمایش می‌گذارند».

معاون دبیر سابق شورای عالی امنیت ملی با اشاره به این که همه ویژگی‌های بنیادین انقلاب اسلامی در 22 بهمن بروز و نمود دارد و از این جهت 22 بهمن رزمایش همه نیروها، ظرفیت‌ها و ابزارهای انقلاب در برابر جهانیان است، گفت: «22 بهمن مظهر تبلور ارکان انقلاب اسلامی است، چرا که "مردم"، "ولایت" و "ایمان"، که نمادهای اصلی انقلاب اسلامی هستند، در راهپیمایی مردمی سال روز پیروزی انقلاب اسلامی به طور مشهود متجلی است».

باقری افزود: «هر کس در میان مردم و همراه مردم 22 بهمن را درک کند، به واقع انقلاب اسلامی را درک کرده است».

وی با اشاره به طرح موضوع آشتی ملی از سوی برخی فتنه‌گران و یا حامیان آنها اظهار داشت: «آشتی میان ملت و کسانی که از فتنه ی 88 به طور علنی راه و مسیر خود را از مردم جدا کرده و رضایت "یانکی‌های غربی" و "شکم‌باره‌های عربی" را بر مردم، قانون و شرع ترجیح دادند، جز با توبه مجرمان فتنه 88 و رأفت نظام و مردم قابل تصور نیست».

معاون دبیر سابق شورای عالی امنیت ملی با هشدار نسبت به نیت سوء طراحان آشتی ملی گفت: «همان تفکری که "دیروز" به بهانه جلوگیری از وقوع جنگ "برجام" را پذیرفت، "امروز" نیز به بهانه رفع تهدید جنگ قصد دارد تا از فتنه گران "جرم زدایی" کرده و برجام دیگری را بر ملت تحمیل نماید».

وی افزود: «کسانی که اتحاد ملی در مقابل تهدید دشمن را بهانه آشتی ملی قرار می‌دهند، لازم است به این پرسش ساده پاسخ دهند که در فتنه 88 آنها در جبهه ملت بودند یا در اردوگاه دشمن؟»

باقری هدف ترفند "آشتی ملی" را تبدیل "فتنه‌گر مجرم" به "مصلحِ مدعی" خواند و اظهار داشت: «اگر مدعیان آشتی ملی در ادعای خود صادق هستند، با درآوردن لباس فتنه گری و با پوشیدن "احرام ولایت"، همراه همه مردم ایران در روز 22 بهمن با سردادن شعار "مرگ بر امریکا"، یک صدا "عدم اعتماد به دشمن"، "عدم سازش با استکبار" و "عدم اتکا به بیگانگان" را فریاد بزنند».

معاون دبیر سابق شورای عالی امنیت ملی با اشاره به این که جریان‌هایی که طرح آشتی ملی را مطرح می کنند، نمی‌خواهند حول اجتماع ملت در پای‌بندی به آرمان‌های امام خمینی (ره) و ارزش‌های انقلاب اسلامی گرد آیند، بلکه انتظار دارند تا دیگران حول گفتمان "اعتماد به دشمن"، "سازش با استکبار" و "اتکا به بیگانگان" مجتمع شوند، گفت: «ملت ایران با کسانی که درصدد بسترسازی برای نفوذ دشمن در کشور، تئوریزه کردن وابستگی به بیگانگان و تحقیر ملت عزیز ایران در برابر اجانب هستند، سر آشتی ندارند».

باقری افزود: «ملت ایران هیچ‌گاه بر روی سازش با دشمنان ایران اسلامی و تسلیم در برابر معاندان انقلاب اسلامی با هیچ کس آشتی نخواهند کرد».

وی با اشاره به این که معیار قضاوت ملت ایران در قبال افراد و جریان‌های مختلف، مبانی انقلاب اسلامی است که در مواضع و بیانات حضرت امام خمینی (ره) متبلور است، اظهار داشت: «ملت ایران با هر فرد و جریانی که در خطوط اساسی و اصول انقلاب اسلامی که به تعبیر مقام معظم رهبری عبارتند از؛ "استقلال کشور"، "تدین و پای‌بندی به مبانی اسلامی"، "مبارزه با استکبار و زورگویی"، "مسئله فلسطین"، "موضوع معیشت مردم"، "توجه به مستضعفین و رفع فقر"، پیرو تعالیم امام خمینی (ره) باشد، آشتی دارد، اما هر فرد و جریانی که دیدگاه ی مخالف و یا حتی مغایر با تعالیم روشن، واضح و صریح امام خمینی (ره) در خصوص هریک از این خطوط اساسی و اصلی انقلاب اسلامی داشته باشد، هرگز طرف آشتی ملت ایران قرار نخواهد گرفت».
 
کلمات کلیدی : علی باقری + فتنه 88
 
هادی
Romania
۱۳۹۵-۱۱-۲۰ ۱۶:۴۷:۲۳
آفرین.حرف دل ما رو زدی.دست مربزاد. (4157086) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۱-۲۰ ۱۷:۱۹:۵۷
چند وقت نبود این بزرگوار (4157129) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.