توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 130272
آتلیه‌ها و کافی‌نت‌های متخلف تهران پلمپ شدند
تاریخ انتشار : شنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۰ ساعت ۱۶:۲۴
سردار حسین ساجدی‌نیا فرمانده انتظامی تهران بزرگ صبح امروز از برخورد با آتلیه‌های عکاسی و فیلمبرداری و کافی‌نت‌های متخلف شهر تهران خبرداد.

به گزارش فارس، رئیس پلیس تهران بزرگ در تشریح این خبر عنوان داشت: کافی‌نت‌ها و آتلیه‌های عکاسی و فیلمبرداری که خلاف مقررات صنفی و هنجارهای اجتماعی فعالیت داشته‌اند؛ به عنوان متخلف شناخته شده و پلمپ گردیدند.

وی در ادامه گفت: در این طرح از ۹۰ آتلیه و ۲۶۰ کافی‌نت بازدید شد که تعدادی از این واحدهای متخلف پلمپ و تعدادی نیز اخطاریه پلمپ دریافت کردند، ضمن اینکه به صاحبان تعدادی از واحدهای صنفی بازدید شده نیز تذکرات لازم داده شد.

این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: طرح مذکور در راستای اجرای طرح امنیت محله محور و بنابر درخواست خانواده‌ها در دستور کار پلیس تهران بزرگ قرار گرفته است.

وی با اشاره به اینکه در این طرح با کسانی که در پی گمراه کردن جوانان این آب و خاک بوده و سعی در انجام اعمال خلاف قانون و اخلاق دارند، بدون اغماض برخورد خواهد شد، افزود: آتلیه‌های متخلف با نشانه گرفتن کانون خانواده‌ها و افشای مسایل خصوصی افراد باعث بروز مشکلات فراوانی برای آنها می‌شوند و همچنین کافی‌نت‌های متخلف با ارایه خدمات غیرقانونی در راه آسیب رساندن به جوانان و به تبع آن خانواده‌ها حرکت کرده که وظیفه پلیس برخورد با آنها و جلوگیری از بروز مشکل در این زمینه است.
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.