نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 370375
اتمام حجت دادستانی با علاءالدین
تاریخ انتشار : شنبه ۱۹ تير ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۲۴
عضو هیات رئیسه شورای شهر تهران در مورد آخرین وضعیت تخریب پاساژ علاءالدین توضیحاتی را ارائه کرد.

ابوالفضل قناعتی در گفت‌وگو با ایسنا، در مورد آخرین وضعیت تخریب پاساژ علاءالدین با بیان اینکه در اوایل تیرماه سالجاری، دیداری به تورک معاون دادستان تهران داشتیم، گفت: در این جلسه، معاون دادستان از صاحب پاساژ علاءالدین خواست تا برنامه سه ماه‌ای برای تخریب طبقات اضافه ارئه کند؛ چراکه نباید تخریب به پی ساختمان آسیب برساند و باید براساس یک برنامه منظم و حساب شده این تخریب صورت گیرد.

وی با بیان اینکه با وجود تاکید معاون دادستان مبنی بر ارائه برنامه سه ماهه، مالک پاساژ برنامه‌ای چهار ماهه برای تخریب ارائه کرد، افزود: دادستان این برنامه چهار ماهه تخریب را نپذیرفت و تاکید کرد تا اوایل مهرماه باید کار تخریب پایان یابد.

قناعتی با بیان اینکه فرصت مالک پاساژ برای تخریب از تیرماه آغاز و تا مهرماه باید تخریب طبقات اضافه به اتمام برسد، گفت: همزمان معاون دادستان، از شهردار منطقه ۱۱ خواسته تا با انتخاب پیمانکار مناسب بر تخریب نظارت کند و اگر براساس برنامه زمان‌بندی شده تخریب انجام نشد با حکم دادستانی شهرداری وارد شده و تخریب را انجام می‌دهد!

وی با بیان اینکه تخریب براساس یک برنامه زمان‌بندی شده پیش خواهد رفت، گفت: به نظر نمی‌رسد مالک پاساژ تاکنون اقدامی برای تخریب انجام داده باشد و بر همین اساس از دادستان خواهیم خواست تا ضمن بازدید از این پاساژ در جریان روند تخریب قرار گرفته و در صورت مقاومت مالک برای تخریب، معاون دادستان دستور دیگری را صادر کند.
 
کلمات کلیدی : پاساژ علاالدین+شهرداری تهران
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۹ ۱۶:۳۸:۳۹
یک ساله مدام حرف میزنید خوب جمش کنید (3813515) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته