توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 400579
فیفا ملوان بندرانزلی را تهدید کرد
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۰۱
تیم فوتبال ملوان بندرانزلی نیز مانند برخی از تیم‌های مطرح فوتبال ایران در خطر کسر امتیاز و سقوط به لیگ‌های پایین‌تر قرار دارد.

به گزارش سایت باشگاه ملوان بندرانزلی، باشگاه ملوان خبر دریافت نامه تهدیدآمیز توسط کمیته انضباطی فیفا را که باشگاه در آن به پرداخت جریمه 300  هزار دلاری به زوران زلاتکوفسکی محکوم شده است، تأیید کرد.

در این نامه به باشگاه ملوان مهلت اندکی جهت پرداخت یکجا و کامل جریمه مورد نظر داده شده است و در صورتی که در زمان تعیین شده این مبلغ به صورت یک جا به بازیکن مورد نظرپرداخت نشود، خطر کسر شش امتیاز و سقوط به دو دسته پایین‌تر، قوهای سپید را تهدید می‌کند.

زوران لاتکوفسکی در دوره‌ای که سهام ملوان در اختیار منطقه آزاد قرار داشت، با باشگاه قرارداد امضا کرد و یک سال بعد در حالی که سهام به گروهی دیگر منتقل شده بود از باشگاه جدا شد. در حالی که گفته می‌شود این بازیکن حاضر بود قرارداد خود را با مبلغی بسیار پایین فسخ کند، اما در نهایت کار به کمیته انضباطی فیفا و شکایت کشید و ملوان به پرداخت 300  هزار دلار محکوم شد.
 
کلمات کلیدی : باشگاه ملوان بندرانزلی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.