توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 490976
درخواست فوتبالی علی مطهری از وزیر ورزش
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۹ تير ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۰۳
نائب رئیس دوم مجلس شورای اسلامی با اشاره به صعود مقتدرانه تیم ملی فوتبال ایران به جام جهانی 2018 روسیه از وزیر ورزش خواست تا زمینه دیدار ملی پوشان ایران را با تیم های صاحب نام جهان فراهم کند.

به گزارش ایرنا از وزارت ورزش، علی مطهری روز دوشنبه در نشست مشترک کمیسیون فرهنگی مجلس با مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و معاونین این وزارتخانه، گفت: تیم ملی فوتبال صعود خوبی به جام جهانی داشت و از شما انتظار دارم که دیدارهای خوبی با تیم های صاحب نام جهان مانند برزیل، اسپانیا و آلمان برای تیم ملی فوتبال ایران تدارک ببینید، امیدوارم تیم ایران در مرحله نهایی جام جهانی نتایج خوبی بگیرد.

وی درباره حضور زنان در ورزشگاه ها نیز گفت: بنده با حضور بانوان در ورزشگاه ها با حفظ موازین شرعی موافقم و در صورت رعایت موارد و حدود با آن مخالفتی ندارم.

محمدرضا داورزنی معاون توسعه ورزش حرفه ای و قهرمانی وزیر ورزش و جوانان نیز در این نشست از حمایت های اعضای کمیسیون فرهنگی بویژه بانوان نماینده برای حضور خانواده ها در ورزشگاه ها قدردانی کرد و گفت: امیدوارم با تکمیل ورزشگاه ٤٠ هزار نفره زنان در مجموعه آزادی، فرصت حضور علاقمندان بیشتری مهیا شود.

وی افزود: براساس آمار صدا و سیما، مسابقات لیگ جهانی والیبال 50 میلیون بیننده داخلی و 600 میلیون بیننده جهانی داشت.

داورزنی ادامه داد: والیبال و فوتبال ایران در تمام رده های سنی جهانی شدند و توقعات مردم از این دو رشته جهانی بسیار بالاست.

معاون وزیر ورزش گفت: بدنبال افزایش میانگین قدی تیم ملی والیبال هستیم؛ در حال حاضر جوانان ایران بلندتر از بزرگسالان هستند و ملی پوشان نوجوان نیز میانگین قدی بهتری نسبت به جوانان دارند.

وی تصریح کرد: فدراسیون تکواندو سال 95 فدراسیون نمونه کشور شد و عملکرد آن در رده های سنی مختلف بسیار خوب بوده است. سومی جهان در بزرگسالان هم نتیجه مطلوبی است.
داورزنی خاطرنشان کرد: در حال تعامل دوسویه با سازمان صدا و سیما برای مدل برد-برد حق پخش تلویزیونی هستیم.
 
کلمات کلیدی : علی مطهری+وزیر ورزش+فوتبال
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.