نظر منتشر شده
۵
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 495575
ترامپ نقاشی بچگانه‌اش را به مزایده گذاشت!
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۳۴
دونالد ترامپ به تازگی یک نقاشی از آسمان خراش‌های منهتن را، که خودش کشیده است، در نمایشگاهی در نیویورک به فروش گذاشته است.

به گزارش باشگاه خبرنگاران به نقل از میرور، «دونالد ترامپ»، رئیس جمهور آمریکا،  یک امپراطوری چند میلیارد دلاری از آسمان‌خراش‌ها، هتل ها و زمین‌های گلف در سراسر جهان دارد. وی در یک دهه گذشته یکی از چهره‌های تلویزیونی معروف بوده است؛ اما تاکنون جایزه‌ای برای نقاشی کشیدن دریافت نکرده است.

با این حال، او به تازگی اقدام به کشیدن یک نقاشی کرده است و هرکس که به آن علاقه‌مند باشد می تواند با پرداخت 9000 دلار این نقاشی را که با دستان رئیس جمهور آمریکا کشیده شده است و امضای وی زیر آن قرار دارد، خریداری کند.

این نقاشی که روی یک برگه 9 در 11.5 اینچی و با خودکار کشیده شده است، آسمان خرا‌ش‌های شهر نیویورک را در کنار یک رودخانه-که به نظر می رسد رودخانه ایست یا رود هادسون باشد- را نشان می‌دهد. اما در میان این آسمان‌خراش‌ها، برج ترامپ با آن سقف خاص و دندانه‌دار و ورودی منحصر به فردش که شبیه به یک سبیل است به راحتی قابل تشخیص است.

این نقاشی در نمایشگاه «نیت دی ساندرز» در نیویورک به نمایش گذاشته شده است و قیمت پیشنهادی برای خرید آن از 9000 دلار آغاز می شود. این بدان معناست که هر کس رقم بالاتری پیشنهاد دهد، نقاشی از آن او خواهد بود.

گفته می شود پیشتر افراد معروفی از جمله جان مک کین، سناتور ایالت آریزونا، شارلیز ترون، هنرپیشه برجسته آفریقای-آمریکایی و بنیسیو دل تورو، تهیه‌کننده و بازیگر اهل پورتوریکو هم نقاشی‌هایی از خود در این نمایشگاه به فروش گذاشته‌اند، که هزینه آن را صرف امور خیریه سوادآموزی کنند.

این نمایشگاه، شاهکار هنری دونالد ترامپ را اینگونه توصیف کرده است: «این نقاشی برای امر خیریه بوسیله دونالد ترامپ کشیده شده است و بسیار نادر است. وی با ماژیک طلایی زیر آن را امضا کرده است.»
 
 
ترامپ نقاشی بچگانه‌اش را به مزایده گذاشت
 
کلمات کلیدی : نقاشی ترامپ+مزایده
 
m
Romania
۱۳۹۶-۰۵-۰۴ ۰۰:۴۹:۵۳
چقدر مزخرف و بی روح... (4488587) (alef-11)
 
Russian Federation
۱۳۹۶-۰۵-۰۴ ۰۱:۰۹:۱۳
تصویری از برج هاش رو کشیده (4488600) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۰۴ ۰۱:۵۸:۰۱
حالا یک دیوانه ایی پیدا میشه که مبلغ گزافی به این نقاشی بپردازد . (4488614) (alef-11)
 
United States
۱۳۹۶-۰۵-۰۴ ۰۳:۵۹:۳۰
بالاخره یک دیوانه دیگر شبیه ترامپ پیدا میشه که بخره .دیوانه چو دیوانه ببیند خوشش آید . (4488632) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۰۴ ۰۹:۳۰:۳۰
عمق حماقت! (4488848) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.