نظر منتشر شده
۶
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 455777
اقدام عجیب شبکه دو در پخش «کلاه قرمزی» تکراری
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۰۲:۵۲
علیرغم خبرهای شنیده شده درباره پخش سری جدید «کلاه قرمزی» و پس از توقف ساخت این مجموعه به دلیل مشکلات مالی، شبکه دو اقدام به پخش برنامه‌های پیشین این مجموعه کرد.

 هر سال از چند ماه مانده به شروع سال جدید و با اعلام ویژه برنامه‌های نوروز در شبکه‌های مختلف، بحث تولید و ساخت سری جدید مجموعه «کلاه قرمزی» نیز به میان می‌آید. گرچه در چند سال اخیر ساخت و پخش این مجموعه پرطرفدار با حواشی زیادی همراه شده است، اما این حواشی امسال به اوج خود رسید.

امسال خبر ساخت و پخش سری جدید «کلاه قرمزی» چند بار از سوی تهیه‌کننده و سازندگان این مجموعه و مدیران شبکه دو تایید و تکذیب شد.

این پروژه در حین ساخت به دلیل مشکلات مالی متوقف شد و بعد از خبر توقف تولیدش مجدد خبر دیگری مبنی بر از سرگیری تصویربرداری آن شنیده شد. تا اینکه در نهایت تهیه‌کننده این مجموعه اعلام کرد به دلیل وجود مسائل و مشکلات مالی، «کلاه قرمزی» امسال پخش نمی‌شود و این‌بار این خبر از قول جعفری جلوه مدیر شبکه دو نیز نقل و تایید شد. با این تفاوت که جعفری جلوه زیاده‌خواهی‌های بی‌وقفه عوامل تولید این مجموعه را مانع از تحقق وعده پخش «کلاه قرمزی» در نوروز 96 دانسته بود.

با وجود همه این مسائل اما در اقدامی عجیب، شبکه دو ساعت 20 دوشنبه‌شب، اولین قسمت از مجموعه قدیمی «کلاه قرمزی» که مربوط به سال 94 بود را روانه آنتن کرد. این اتفاق در حالی افتاد که هیچ اعلام قبلی هم مبنی بر پخش سری قدیمی این مجموعه صورت نگرفته بود و این پخش ناگهانی نشان از تصمیم لحظه‌ آخری مدیران شبکه دو دارد.

با این حساب مخاطبان مجموعه «کلاه قرمزی» که از چندی پیش منتظر پخش سری جدید این مجموعه بودند، باید قسمت‌های تکراری را که در سال 94 پخش شده است، امسال نیز تماشا کنند.
 
کلمات کلیدی : کلاه قرمزی
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۰۱ ۱۱:۰۷:۰۷
"با این حساب مخاطبان مجموعه «کلاه قرمزی» ......باید قسمت‌های تکراری را ......... امسال نیز تماشا کنند."

بایدی در کار نیست! دکمه عوض کردن کانال و یا خاموش کردن برای همچین مواقعی است. (4212367) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۰۱ ۱۱:۱۶:۲۲
واقعا بعضی اوقات فکر میکنم در صداسیما عده ای نفوذ کرده و آب در هاون شبکه های ماهواره ای میریزند و نمیخواهند بیننده ای برای صداسیما باقی بماند (4212379) (alef-13)
 
Russian Federation
۱۳۹۶-۰۱-۰۱ ۱۲:۰۲:۴۱
درخواست پرداخت طلب دوسال قبل زیاده خواهی بوده؟؟؟؟ (4212421) (alef-13)
 
بیژن
Romania
۱۳۹۶-۰۱-۰۱ ۱۳:۰۳:۱۶
کار خوبی کردند که زیر بار زیاده خواهی نرفتند
البته اگه واقعاً تهیه کنندگان کلاه قرمزی زیاده خواهی کرده باشن (4212466) (alef-13)
 
حمید
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۰۱ ۱۳:۲۵:۲۴
البته قبلا در خبرگزاری فارس خواندم در صورت عدم توافق بر سر مسائل مالی قسمت های گذشته پخش خواهد شد
در ضمن اینقدر سریال کلاه قرمزی تکراری هست که نشود براحتی فهمید مال قبل است (4212490) (alef-13)
 
Russian Federation
۱۳۹۶-۰۱-۰۱ ۱۳:۲۷:۲۸
بی پولی چه کار ها که نمیکنه اینم از موارد نادر هستش خیلی نادر (4212494) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته