نظر منتشر شده
۴۵
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 485378
اطلاعیه سپاه درخصوص حمله موشکی اخیر؛
حمله موشکی تحت امر رهبر انقلاب انجام گرفت/ در این عملیات بیش از ۱۷۰ تروریست تکفیری به هلاکت رسید
بخش خبری الف، ۳۱ خرداد ۹۶
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۵۴
روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در اطلاعیه شماره 2 خود بخشی از جزئیات عملیات موشکی "لیلة‌القدر" ضد تروریست‌های تکفیری را تشریح کرد.

متن این اطلاعیه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

با قدردانی از حمایت‌های قابل ستایش ملت شریف و قهرمان ایران از اقدام غرورانگیز و اقتدار آمیز سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در اجرای عملیات موشکی "لیله القدر" ضد مرکز فرماندهی و مواضع تروریست های تکفیری در استان دیرالزور سوریه، بخشی از جزئیات این عملیات اعلام می‌گردد:

1-عملیات موشکی" لیلة القدر" در سلسله مراتب نظامی و با هماهنگی ستاد کل نیروهای مسلح و تحت امر فرمانده معظم کل قوا(مدظله العالی) انجام پذیرفت.

2-کلیه مراحل شناسایی و جمع آوری اطلاعات پیرامون وضعیت مقرها و موقعیت تروریست های تکفیری در منطقه دیرالزور، صرفا توسط عوامل میدانی نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در فرایندی دقیق و مطمئن صورت پذیرفت و در اختیار نیروی هوافضای سپاه قرار گرفت.

3-نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مبتنی بر اشراف اطلاعاتی حاصله ، عملیات موشکی" لیله القدر" را طراحی و با شلیک 6 فروند موشک میان برد زمین به زمین به سمت اهداف تعیین شده در دیرالزور سوریه به مرحله اجرا در آورد.

4- در این عملیات موفق، بیش از 170 تروریست تکفیری از جمله چند تن از فرماندهان و عناصر موثر آنان به هلاکت رسیده و علاوه بر مجروحیت تعدادی دیگر از تروریست‌ها، تلفات سنگینی بر ادوات، تجهیزات و سامانه‌های آنان وارد گردید.

در پایان به ملت انقلابی و غیرتمند ایران و آحاد علاقه‌مندان به انقلاب و نظام اسلامی اطمینان داده می‌شود، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، به فضل الهی تحت فرماندهی فرمانده معظم کل قوا در صیانت از اقتدار و امنیت ملی کشور و مقابله با تهدیدات دشمنان ،لحظه ای درنگ نکرده و جبهه بدخواهان میهن اسلامی را به سختی مجازات خواهد کرد.

روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی
۱۳۹۶/۰۴/۱۷ ۱۴:۴۲
 
۱۳۹۶/۰۴/۰۹ ۱۱:۵۶
 
۱۳۹۶/۰۴/۰۸ ۰۹:۳۲
 
۱۳۹۶/۰۴/۰۳ ۲۰:۲۲
 
۱۳۹۶/۰۴/۰۱ ۲۰:۲۸
 
۱۳۹۶/۰۳/۳۱ ۱۷:۴۳
 
۱۳۹۶/۰۳/۲۹ ۲۳:۳۶
 
۱۳۹۶/۰۳/۲۹ ۲۳:۲۳
 
۱۳۹۶/۰۳/۲۹ ۲۰:۱۴
 
۱۳۹۶/۰۳/۲۹ ۱۸:۱۶
 
 
کلمات کلیدی : دیرالزور+حمله موشکی سپاه به داعش+حمله موشکی سپاه+نتانیاهو+انتقام سپاه، حمله داعش،حملات تهران+حمله به مجلس+حمله به حرم امام خمینی+تیر اندازی در مجلس
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۳۱ ۲۳:۳۶:۰۷
الله اکبر، درود خدا بر رهبر معظم و سپاه پاسداران (4436990) (alef-13)
 
Germany
۱۳۹۶-۰۴-۰۱ ۰۱:۳۷:۰۱
از اینهمه صداقت دولت ، حیرت زده ایم ما !!!!!!
عجب زمونه ایه واقعاً !!!!! (4437130) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۰۲ ۰۰:۵۵:۱۵
مگر میشور شورای عالی امنیت کشور و ریاست جمهور بی اطلاع باشند (4438383) (alef-11)
 
جواد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۳۱ ۲۳:۳۶:۱۶
اتخاذ چنین تصمیماتی در حوزه کلان جسارت میخواهد و بلاشک رهبر معظم ما در چنین مواردی شجاع و انقلابی گونه عمل میکنند (4436991) (alef-13)
 
مجید
Germany
۱۳۹۶-۰۴-۰۳ ۰۵:۰۵:۰۸
من فکر میکنم خود ایشان نیز در اتخاذ تصمیم های مهم از نظر مشورتی استفاده می کنند و گاها تفویض اختیار به نهادهایی مثل شورای امنیت ملی داشته با شند در این مورد خاص چگونه بوده نمی دانم ولی نباید این بحث ها باعث تضعیف نظام و القای دو دستگی کند .یا حق (4441128) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۳۱ ۲۳:۳۷:۱۸
حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمحمود علوی در گفت‌وگو با ایسنا درباره حمله موشکی سپاه به مواضع داعش با بیان این مطلب اظهار کرد: همانگونه که ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران تصریح فرمودند این تصمیم در شورای عالی امنیت ملی اتخاذ شده و ریاست محترم جمهوری اسلامی نیز در جایگاه رییس شورای عالی امنیت به نیروهای مسلح دستور یورش کوبنده را به مقر داعش صادر کرد و موررد تایید مقامات عالی نظام قرار گرفت.
وی ادامه داد: نقاط تجمع سرکردگان داعش توسط وزارت اطلاعات در اختیار یگان موشکی سپاه قرار گرفت و موشک‌های ظفرآفرین سپاه آنها را نشانه گرفتند، حسب اطلاعات متقن ما موشک‌ها با دقت به هدف اصابت کرده و تعداد زیادی از عناصر جنایتکار داعش، چند تن از سرکردگان و فرماندهان آنها از جمله ابوعاصم لبیبی به هلاکت رسیدند. (4436992) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۰۱ ۰۴:۰۱:۴۴
دیگه کار دولت داره به "تحریف قانون اساسی" میکشه! (4437191) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۰۱ ۰۸:۳۸:۴۸
متاسفانه هیات دولت جمیعا قانون اساسی را هم نادیده می گیرند، فرمانده کل قوا رهبر است، سپاه هرگز در اختیار رییس جمهور نیست (4437317) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۰۱ ۰۹:۳۰:۴۳
پس به همین خاطر بود که رییس جمهور محترم دو روز استخاره میکردند که چه موضعی درباره حمله موشکی سپاه بگیرند و چی بگن، نه؟؟؟!!
کسی که خودش تو طراحی دخالت داشته باشه، اگه از موفقیت کارش باخبر بشه بلافاصله اعلام میکنه. حتی کسانی که هیچ دخالتی نداشته، از شوق، سریعا واکنش نشان دادند اما آقای رییس جمهور و وزیر اطلاعات ..... (4437400) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۰۱ ۱۲:۳۰:۰۶
اصولا رییس جمهور ایا میتواند به نیروهای مسلح دستور بدهد؟ (4437685) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۰۱ ۱۴:۴۴:۴۴
چرا برخورد رئیس جمهور محترم و دولت با مردم صادقانه نیست ؟ (4437877) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۰۱ ۱۹:۵۲:۴۸
فرمانده کل قوا رهبر انقلاب است نه روحانی پس رهبرمعظم دستورحمله راداد (4438192) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۰۱ ۲۲:۰۷:۰۵
الان این که نوشتی یعنی چی؟؟؟
روحانی و وزیرش چرا این دروغ رو گفتند؟؟؟؟ (4438269) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۳۱ ۲۳:۳۹:۴۲
خدا را سپاسگزارم که رهبری مقتدر، شجاع، حکیم و... به ما عنایت کرده است که در برابر تمامی جهانخواران زر و زور و تزویر با صلابت ایستاده است و سیلی محکمی در این موشک‌باران به نوکران آنها در سوریه زد. واقعاً حضرت آقا ثابت کرد که دیگر زمان بزن و دررو گذشته است! (4436997) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۳۱ ۲۳:۴۰:۰۱
6 سال پس از شهادت پدر موشکی ایران سردار تهرانی مقدم گوش جان صدای او را در سیلی محکمی که غرش 6 موشک ذوالفقار او به داعش زد می‌توانست بشنود که به ولی و امام خویش لبیک می‌گوید! پس لرزه‌های انفجار این موشک‌ها بلافاصله به سرزمین‌های اشغالی، آمریکا و عربستان رسید! آمریکا با زدن بیش از 50 موشک به فرودگاه الشعیرات سوریه حتی نتوانست به باند فرودگاه آسیبی بزند اما سپاه مقتدر با شش موشک هم به نفرات و هم به ادوات گروهکها ضربات سهمگینی وارد کرد. (4436998) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۰۲ ۰۱:۰۶:۵۷
برادر من,اون .. ۷۰درصد با خاک یکسان شد (4438395) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۳۱ ۲۳:۴۰:۴۹
شلیک موشک از فاصله حدود 700 کیلومتری یعنی از کرمانشاه به قلب مواضع گروهک‌های تکفیری داعش در دیرالزور سوریه پاسخ ددمنشی آنها در تهران و مرهمی بر دل‌های زخمی ملت و خانواده معظم شهدا بود و امیدوارم درس عبرتی باشد برای شیطان بزرگ و اذنابشان که با دم شیر بازی نکنند. (4437001) (alef-13)
 
سرباز گمنام
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۳۱ ۲۳:۵۲:۱۷
جوابی قاطع به حرف آقای روحانی بود که می خواست خلاف این موضوع رو نشون بده.
در ضمن وزیر اطلاعات آقای روحانی هم ادعا کرده بود که کار شناسایی اهداف با این وزارت خونه بود که سپاه با این بیانیه تکذیبش کرد.
عجیبه که این دولت به شدت علاقمند به ادعاهای واهی هست. (4437023) (alef-13)
 
زهرا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۰۱ ۱۶:۰۲:۰۲
جواب کسانی بود که می گفتند سپاه خودسر اقدام کرده. وگرنه شورای عالی امنیت ملی هم جزی از سلسله مراتب نظامی گفته شده است. حرف روحانی هم این بود که این تصمیم یک تصمیم ارگانی نبوده. (4437991) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۰۱ ۰۰:۳۲:۵۰
پاسخ قاطع به سو استفاده دولت و وزرای مربوطه (4437065) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۰۱ ۰۰:۴۱:۱۳
در بند دوم تاکید شده که وزارت اطلاعات در شناسایی اهداف هیچ نقشی نداشته. به فرض که این وزارت نقشی در شناسایی نداشته، چه لزومی داره این تاکید این‌جا انجام بشه؟ مگر مسابقه دارید با هم؟! مگه ما همه با هم نیستیم؟ این بند تفرقه افکنانه نیست؟ (4437075) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۰۱ ۰۰:۴۹:۵۲
چطور زمانی که وزیر محترم اطلاعات میگفتن کارو دستور ما و رییس جمهور بوده تفرقه افکنانه نبود
به نام خودشان تمام می کردند؟
حاشا به انصافتون
همه می دونن دلاوری بچه های سپاه بود (4437086) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۰۱ ۰۴:۰۷:۳۰
واقعيت اين است كه نظام جمهوري اسلامي اين تصميم را گرفته ، سپاه و اطلاعات و همه و همه حتما ميدانند كه همه خدمتگذار ملت بزرگ ايرانند . (4437195) (alef-11)
 
مجید
Germany
۱۳۹۶-۰۴-۰۳ ۰۴:۵۷:۵۸
با تشکر از همه دست اندرکاران این اقدام فراموش نکنیم خداوند می فرماید:
ما رمیت اذ رمیت ولکن الله رما.
کشور به وحدت ویک صدایی نیاز داردصد البته صداقت هم چنین. (4441123) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۰۳ ۰۹:۲۰:۴۷
یاد اخلاص رزمندگان به خیر .من فکر می کنم این دعواهای ما رسانه ایها با هم است وگرنه رزمندگان مخلص ما در گشور در هرلباسی چه نظامی چه مسئول مملکتی هنوز با اخلاص هستند یا حق
ما رمیت اذ رمیت ولکن الله رما (4441521) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۰۳ ۰۹:۲۹:۵۲
دهقان وزیر دفاع در حاشیه راهپیمایی روز قدس در گفت‌وگو با ایلنا در خصوص بیانیه اخیر سپاه که گفته می‌شود به عدم هماهنگی حمله موشکی سپاه با دولت و شورای عالی امنیت ملی اشاره دارد گفت: این اشتباه و شیطنت است و این طور نبوده است. (4441546) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۰۱ ۰۴:۴۱:۵۲
تفرقه افکن کسیه که تا دیروز به این بچه ها میگفت خشونت طلب، حالا میخواد کار اونا رو به اسم خودش تموم کنه. (4437213) (alef-11)
 
۱۳۹۶-۰۴-۰۱ ۰۸:۴۸:۰۸
والا ما هم دوست داریم که همه با هم باشیم ولی رییس جمهور در اولین سخنرانی بعد از انتخابات با توهین به 16 میلیون رای رقیب انتخاباتیش گفت که رای به او رای منفی به خشونت و افراطی گری و ..... بود ؛ همین جوری همه با هم هستیم ...؟؟!!!!! (4437334) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۰۱ ۲۲:۰۸:۵۶
نه عزیزم
دروغ گویی حدی داره
و ظاهرا اصلاح طلبها و طرفدارانشون از دروغ گویی خیلی خوششون میاد (4438271) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۰۱ ۰۰:۴۶:۰۶
آقای روحانی ووزارت اطلاعات اعلام کردند که با دستور دولت واطلاعات وزارت اطلاعات بوده است جل الخالق از این همه... (4437081) (alef-13)
 
Russian Federation
۱۳۹۶-۰۴-۰۱ ۰۲:۴۶:۳۴
اگر دست آقای روحانی بود همون کشته سدن تروریست ها در تهران کافی بود و فقط سپاه سریع پاسخ داد که انتقام می گیریم (4437171) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۰۱ ۰۸:۴۳:۱۹
علی برکت الله به این همه اعتماد به نفس راستگویان (4437324) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۰۱ ۰۹:۳۲:۵۳
آقای روحانی اهل مذاکره هستند نه اهل موشک!!!!! (4437402) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۰۳ ۰۹:۰۷:۴۷
باسلام اقتدار و امنیت ملی مولفه های متعدد دارد که اتفاقا یکی از آنها دیپلماسی
م مذاکره می باشد. (4441487) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۰۱ ۰۱:۱۵:۴۴
بابا کار خوبتون و گوشمالی داعش رو با این حرفها و بیانیه های خراب نکنید.... (4437114) (alef-11)
 
یاسر
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۰۱ ۰۱:۲۳:۳۹
اگه کار آقای روحانی و دولت بود پس چرا آقای روحانی اینقدر دیر اعلام موضع کرد؟ (4437119) (alef-11)
 
۱۳۹۶-۰۴-۰۱ ۰۴:۴۵:۵۹
اگر این کشور چنین رهبر فرزانه ای نداشت تا حالا نابود شده بود. البته بعضی ها... (4437216) (alef-11)
 
حسن یوسف
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۰۱ ۰۸:۱۶:۰۰
دو روز سکوت و حالا بهره برداری سیاسی از اقدام شجاعانه و منطقی سپاه (4437286) (alef-11)
 
سیدناصر
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۰۱ ۰۸:۲۰:۲۲
مراقب باشیم در رابطه عملیات موشکی , دوقطبی ایجاد نشود. (4437289) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۰۱ ۰۹:۱۷:۱۱
تصميمات در شوراي امنيت ملي گرفته مي شود و فرمان توسط فرمانده كل قوا صادر مي شود.هر دو درست مي گويند ولي چه فايده از اين بيانيه ها.بجز عيان كردن اختلافات .. سر امنيت ملي توسط كساني كه بايد پشت هم باشند چه حاصلي دارد.. (4437371) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۰۱ ۰۹:۲۱:۲۹
هر که فهمید و هرکه زد دستش درد نکند و تمام . الان با اینهمه ارگان که با هم و با یک هدف کار میکنند وقت چانه زنی های کودکانه نیست . وبدانیم که دورتادور کشور در جنگ و خون است و دشمنان منتظر پیدا کردن نقطه ضعف ما برای حمله هیتند و همچون سوریه و عراق و لیبی و افعانستان از کشور جز تلی خاک باقی نگذارند . چرا وحدت و اتحاد را کنار گذاشته ایم و رقابت های کودکانه را در پیش گرفته ایم ؟ بخدا قسم اگر صربه ای بخوریم هم از همین نقطه خواهد بود . (4437380) (alef-11)
 
۱۳۹۶-۰۴-۰۱ ۱۵:۰۵:۵۷
ترا به خدا دیگر اجازه اجرای برجام2 را ندهید..چون انرزی هسته ای را که از دست دادیم اگر موشک را هم از دست بدهیم حتما به ایران حمله می کنند.............. (4437913) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۰۱ ۱۵:۱۲:۰۴
قانون گرا تر از مقام معظم رهبری کسی نیست همانند تاکید امام راحل(ره) به قانون. جمهوری اسلامی همان جمهوری اسلامی زمان امام است وهداست مقام معظم رهبری به همان روال. بنابراین قطعاً اینگونه تصمیمات درشورای عالی امنیت ملی بحث وتصمیم گیری می شود که درآن نیروهای سپاه نیز هستند وتآئید نهایی با مقام معطم رهبری است.اطلاعیه وزارت اطلاعات صرفاً ازباب ریاست رئیس جمهور در شورای امنیت ملی است وبیان وحدت تمام ارکان در جمهوری اسلامی است (4437925) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۰۲ ۰۱:۳۰:۲۸
انشاا... ريشه وهابيت بدست قدرتمند سپاه از بيخ وبن كنده شود وال سعوداز هميشه ذليل تر گردد (4438427) (alef-11)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۴-۰۲ ۰۴:۰۸:۲۸
شورای عالی امنیت ملی به ریاست رییس جمهور در تمامی زمان ها بوده و وظایف و عمکردش روشن است و تصمیم های نظامی متخذه هم بصورت معمول به تایید فرمانده کل قوا می رسد ، بنابراین امر واضح است و منافاتی با ادعای طرفین ندارد. (4438526) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.