توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 289970
آتش‌سوزی گسترده در انبار مواد شیمیایی
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۴۹
سخنگوی سازمان آتش نشانی شهر تهران گفت: بامداد امروز انباری به وسعت ۳ هزار متر مربع در شهر ری دچار آتش‌سوزی شد.

جلال ملکی در گفت‌و گو با فارس درباره آتش سوزی گسترده در انبار مواد شیمیایی اظهار داشت: در ساعت ۲۲ دقیقه بامداد امروز آتش سوزی گسترده در انبار مواد شیمیایی واقع در شهر سه راه ترانسفور به سامانه آتش نشانی شهر تهران اعلام و مأموران ۴ ایستگاه به همراه ۵ دستگاه خودروی فوماتیک به تانکر آب و خودروهای پشتیبانی به محل حادثه اعزام شدند.

وی ادامه داد: نیروهای آتش ‌نشانی باقرشهر نیز در محل آتش‌سوزی حضور داشتند. با حضور آتش‌نشانان تهران به محل حادثه مشاهده شد بار اندازی به وسعت ۶ هزار متر مربع که دو سوله مسقف به وسعت ۳ هزار متر مربع دچار آتش‌سوزی شده بود و مقدار زیادی مواد شیمیایی و مواد اولیه ساخت ابر و اسفنج و همینطور رل‌های بزرگ کاغذ در حریق بود. سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهر تهران گفت آتش در داخل سوله‌ها کاملا شعله ور بود و سقف و بدنه یکی از سوله‌ها تخریب و آتش در حال سرایت به بشکه‌های نگه‌داری مواد شیمیایی در بیرون از سوله‌ها بود.

ملکی بیان داشت: آتش‌نشانان از چند طرف وارد عملیات شدند و ضمن جلوگیری از سرایت آتش توانستند در ساعت ۲ و ۲ دقیقه بامداد عملیات این حادثه را بدون مصدوم به پایان برسانند.
 
کلمات کلیدی : شیمیایی، آتش سوزی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.