توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 339479
محدودیت تردد خودروهای سواری در مکزیکوسیتی
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۳۰
با تشدید آلودگی هوا در مکزیکو سیتی مقامات داخلی این شهر از ممنوعیت تردد بیش از یک میلیون خودرو در مسیرهای ارتباطی خبر دادند.

به گزارش ایسنا، مقامات داخلی شهر مکزیکو سیتی پایتخت مکزیک تردد بیش از یک میلیون خودرو را در این شهر ممنوع کرده و با رایگان کردن مترو و اتوبوس‌ها مردم را ترغیب کردند از وسایل نقلیه شخصی خود استفاده نکنند.

گفته شده‌است وضعیت آلودگی هوا در شهر مکزیکو سیتی طی ۱۱ سال برای مدت سه روز به حالت هشدار بوده‌است به همین دلیل از ساکنان این شهر درخواست شده به دلیل بالا بودن سطح گاز ازن از فعالیت‌های غیر ضروری در مکان‌های باز خودداری کنند.

به گزارش ایسنا به نقل از روزنامه گاردین، با شدت گرفتن آلودگی هوا در مکزیکو سیتی تعدادی از ساکنان آن به استفاده از ماسک رو آورده و مسئولان حوزه محیط زیست این شهر اعلام کرده‌اند در صورت بهتر نشدن وضعیت آب و هوا باید اقدامات دیگری همچون تعطیل کردن فعالیت‌های صنعتی کارخانه‌ها در نظر گرفته شود.
 
کلمات کلیدی : آلودگی هوا ، مکزیک
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.