توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 439676
بحث علنی میان جمهوری‌خواهان آمریکا: آیا ترامپ یک روانی به قدرت رسیده است؟!
تاریخ انتشار : شنبه ۹ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۶:۲۳
بی ثباتی روانی و بحران شخصیتی رئیس‌جمهور جدید آمریکا که رفته رفته نمایان می‌شود، جمهوری‌خواهان این کشور را نگران کرده است.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان؛ به نقل از روزنامه ایندیپندنت، «کارل برنستین» روزنامه‌نگار کهنه‌کار در  واشنگتن، در مصاحبه ای با شبکه سی‌ان‌ا،ن فاش کرد که یک «بحث علنی» میان جمهوری‌خواهان درباره صلاحیت ترامپ برای حکومت داری شکل گرفته است.

وی گفت: «ثبات و بلوغ هیجانی» ترامپ  به موضوع بحث اعضای ارشد حزب سیاسی وی(حزب جمهوریخواه) تبدیل شده است.

ترامپ به پافشاری بر ادعاهای بی‌پایه و اساس خود مبنی بر این که سه تا پنج میلیون رای غیرقانونی در انتخابات 2016 به صندوق ریخته شده است، ادامه می‌دهد. هیچ مدرکی در حمایت از این ادعاها وجود ندارد و جمهوریخواهان ارشد با نگرانی این قضیه را دنبال می کنند.

 برنستین افزود: بحث‌هایی که این هفته در واشنگتن شکل گرفت، «شبیه هیچ بحث دیگری که من به عنوان گزارشگر در پنجاه سال اخیر دیده ام، نبوده است. من از جمهوری‌خواهان و دیگر گزارشگران می شنوم که بحث های علنی میان اعضای حزب جمهوری‌خواه درباره ثبات و بلوغ هیجانی ترامپ وجود دارد. من تا کنون ندیده‌ام که مردم درباره یک رئیس‌جمهور اینطور و درباره چنین موضوعاتی  صحبت کنند.»

وی در ادامه، گفت: «ما با این رئیس جمهور جدید مسائل عجیب و غریب زیادی داریم. باید به رئیس‌جهمور آمریکا بگوییم که رئیس‌جمهور! بزرگ شو. توئیت های او یک ام آر آی از روح و روانش است.»

برنستین یکی از گزارشگرانی است که رسوایی «واترگیت» را برملا کرد و در حال حاضر، در شبکه سی ان ان به عنوان مفسر فعالیت دارد.
 
کلمات کلیدی : ترامپ ، بی ثباتی روانی ترامپ ، بحران شخصیتی ، بی ثباتی روانی ، رئیس جمهور آمریکا ، جمهوری خواهان
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.