نظر منتشر شده
۳
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 409273
واکنش قالیباف به حواشی ایجاد شده برای دختر و پسرش
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۴۵
شهردار تهران به واکنش ایجاد شده در خصوص دختر و پسرش واکنش نشان داد.

به گزارش ایسنا، محمدباقر قالیباف پس از استماع سخنان اعضای شورای شهر در واکنش به ارائه گزارشش در خصوص واگذاری املاک گفت: اینکه من به دادستان عنوان کرده‌ام که در جریان برخی واگذاری‌ها نبوده‌ام درست نیست چرا که من بابت آن 19 نفری که عنوان شده تخفیف‌های زیادی گرفته‌اند، به دادستان گفتم که در جریان نیستم اما چه در جریان این موضوع باشم یا نه مسئولیت متوجه من است.

وی در پاسخ به این سوال یکی از اعضا مبنی بر اینکه آیا تخفیف‌های ارائه شده تنها برای مدیران بوده یا برای افراد نیازمند جامعه نیز بوده است یا خیر؟ گفت: ما حرف از قانون می‌زنیم و طبق قانون تخفیف برای کارکنان است و حتی ما برای افراد عادی و نیازمند نیز در بافت فرسوده تخفیف‌هایی ایجاد کرده‌ایم.

قالیباف در پاسخ به برخی انتقادات مبنی بر اینکه چرا بند ج (مبنی بر اینکه در واگذاری‌ها به افراد خانه دار ،مسکن تعاونی داده نشود) نیز رعایت نشده گفت: رعایت بند ج بر عهده تعاونی‌ها است.

قالیباف در پاسخ به این سوال که چرا همه مدیران در منطقه یک مسکن گرفته‌اند گفت: همه مدیران در منطقه یک مسکن نگرفته‌اند و بیش از 3000 نفر از پرسنل شهرداری در منطقه یک مسکن تعاونی گرفته و با افتخار عنوان می‌کنم که عمده کارگران ما در حوزه‌هایی همچون پسماند و ... در مناطق پنج و 22 مسکن گرفته‌اند.

قالیباف با بیان اینکه من تحت تاثیر جریانات سیاسی قرار نمی‌گیرم گفت: معصومه آباد از اینکه آبروی خانواده‌اش در این جریان واگذاری املاک رفته گلایه دارند اما من چه جوابی به دختر و پسرم بدهم؟ تصویر زن دیگری با شرایط و وضعیت دیگری را منتشر کرده‌اند و گفته‌اند که این دختر قالیباف است یا عکس یک پسری را در فضای مجازی منتشر کرده و می‌گویند که پسر قالیباف با ربودن 8000 میلیارد تومان از کشور خارج شده و من به دختر و پسرم چه بگویم؟

وی با بیان اینکه اگر می‌خواهید تخریب کنید، من را تخریب کنید نه خانواده‌ام را، گفت: ما بچه رزمنده‌  هستیم و در خدمت شهدا و انقلاب فعالیت می‌کنیم و باید جمع مدیریت شهری به مانند یک برادر و خواهر کنار همدیگر ایستاده و خدمت کنیم چرا که مردم از ما توقع خدمت دارند.

قالیباف افزود: اگر یک مورد تخلف از سوی اعضا گزارش شود من بدون بررسی با آن برخورد می‌کنم و چه بسا هادی ساعی در شورای قبل به من گفت که خودش به عینه دیده که یکی از مسئولان شهرداری تخلف می‌کند و من آن را عزل کردم و پس از آن ساعی آمد که شفاعت کند اما به او گفتم که بخشش و شفاعتی در فساد نداریم.

وی با بیان اینکه مدیران شهری باید در کنار همدیگر با وحدت و همکاری به مردم خدمت کنند گفت: به زودی قوه قضاییه به تمام مسائل رسیدگی می‌کند و این موضوعات مشخص می‌شود.
۱۳۹۶/۰۶/۰۳ ۲۰:۴۱
 
۱۳۹۶/۰۶/۰۳ ۲۰:۰۲
 
۱۳۹۶/۰۵/۲۸ ۲۳:۵۳
 
۱۳۹۶/۰۵/۱۶ ۱۹:۳۲
 
۱۳۹۶/۰۳/۱۷ ۲۳:۰۷
 
۱۳۹۵/۰۸/۰۴ ۱۵:۱۴
 
۱۳۹۵/۰۶/۲۱ ۱۳:۵۱
 
۱۳۹۵/۰۴/۱۹ ۰۸:۲۳
 
۱۳۹۵/۰۳/۲۴ ۱۲:۳۵
 
۱۳۹۵/۰۳/۱۷ ۱۳:۵۶
 
 
کلمات کلیدی : قالیباف+شهرداری تهران+پسر قالیباف+دختر قالیباف
 
مهدی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۱۱ ۱۴:۵۱:۴۱
هر چی هم بگیم قالیباف بد، بابا به خدا یه جو انصافم چیز خوبیه، آخه شما به دختر شوهر دارش که ناموسش حساب میشه چه کار دارید؟ تازه اونم به دروغ اومدید عکس یه نفر دیگه رو پخش کردید گفتید دختر قالیباف. آخه رذالت تا کجا؟ (3997104) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۱۱ ۱۶:۱۹:۴۸
جناب قالیباف برای رسیدن به مقصد سیاسی خود آنچنان بی محابا دولت قبل راکوبیدید که خودتان گرفتار همان نوع تخریب شدید . (3997237) (alef-13)
 
ابراهیم
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۱۲ ۰۹:۰۸:۵۷
این تخریبها مارا به ناکجا اباد میبرد واخلاقیات در جامعه دچار گسست میشود کما اینکه شده است. ما که ادعای اسلامیت ومسلمان بودن داریم. چرا یکدیگر را متهم به انواع پلشتیها میکنیم؟ شبانه روز از کانالهای مختلف وبعناوین متعدد اتهام پمپاژ میشود. ما به غربیها وخصوصا امریکاییها ایراد اساسی داریم که شعار دموکراسی میدهند وعامل به دموکراسی نیستند. چرا خودمان دچار این گسست شده ایم؟ متاسفانه کار بجایی رسیده مسئولین خدوم را به حاشیه میرانیم وبا این اعمالجامعه را از خدماتشان محروم میکنیم. خدا اعمالمان را ختم بخیرکند. (3998013) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.