نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 367171
افزایش ۵۰ درصدی خرید نفت اسار اویل هند از ایران
تاریخ انتشار : سه شنبه ۸ تير ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۴۹
شرکت پالایشگاهی اسار اویل هند در ماه می نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۴۹.۷ درصد بیشتر نفت از ایران خریده است.

به گزارش فارس، خبرگزاری رویترز بر اساس آمار عبور و مرور نفتکش‌ها دریافت شده از منابع آگاه و رهیابی نفتکش‌ها نوشت شرکت اسار اویل هند، بزرگ‌ترین مشتری خرید نفت ایران، در ماه می نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۴۹.۷ درصد بیشتر نفت از ایران خریده است.

این آمار نشان داد اسار ماه گذشته میلادی حدود ۱۸۷ هزار و ۳۰۰ بشکه نفت در روز از ایران نفت وارد کرده است که افزایش ۴ درصدی نسبت به ماه آوریل را نشان می‌دهد.

بر اساس این آمار، این شرکت پالایشگاهی هندی در ۵ ماه نخست امسال، به طور متوسط حدود ۱۴۹ هزار و ۵۰۰ بشکه نفت از ایران نفت خریده است که در مقایسه با ۷۶ هزار بشکه نفت مدت مشابه سال گذشته که این شرکت خصوصی مجبور به قطع واردات از ایران تحت فشار آمریکا شد، بیشتر است.

سهم ایران از مجموع واردات نفتی اسار در بازه زمانی ژانویه تا می نسبت به ۲۳ درصد مدت مشابه پارسال به ۴۱ درصد افزایش یافته است.
 
کلمات کلیدی : هند، نفت، ایران
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۸ ۱۲:۲۶:۵۴
این پولها واقعا کجا میره؟؟؟ تو جیب عده ای خاص؟؟؟؟؟ (3788325) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۸ ۱۳:۲۲:۳۰
حالا هی بگید دستاورد برجام هیچ یا تحریمی برداشته نشده و خسارت بوده
البته الف که منتشر نمی کنه بعد از تغییر رویه الف و دور شدت از انصاف در تحلیل ها و انتشار کامنت ها به شدت ریزش مخاطب داشته که از تعداد کامنت ها و مثبت ها به خوبی مشخصه (3788531) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.