نظر منتشر شده
۳
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 407572
مخرب ترين موشک هسته ای جهان
اینفوگرافیک زیر را به بهانه انتشار گسترده تصاویری از موشک قاره پیمای «سارمات» ساخت روسیه که مخرب ترین موشک هسته‌ای جهان است مشاهده کنید.
تاریخ انتشار : جمعه ۷ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۰۳
سارمات
 
 
کلمات کلیدی : موشک، روسیه
 
Romania
۱۳۹۵-۰۸-۰۷ ۱۵:۴۳:۳۹
من تولید چنین مئشکی را هرگز تأیید نمیکنم اما معتقدم در برابر آمریکا و غرب باید بسیار قوی بود تا آرامش و امنیت داشت . (3991610) (alef-11)
 
Austria
۱۳۹۵-۰۸-۰۸ ۰۰:۱۵:۱۹
اینها بیشتر بلوف روسیه و شخص پوتین است که مثلا میخواهد بلایی را که آمریکا بر سر اتحاد شوروی با پروژه جنگ ستارگان آورد، بر سر آمریکا و غرب بیاورد. روسها و چینیها اگر توان و جرات حمله به آمریکا را داشتند، لحظه ای تردید به خودشان راه نمی دادند. اینها حتی جرات درافتادن با اقمار آمریکا مثل فرانسه و انگلیس و اسرائیل را هم ندارند.
الف اگر از نظرت اشکالی ندارد این نظر من را که میتوانی منتشر کنی، خدای نکرده به کسی که اهانت نکرده ام. (3992030) (alef-11)
 
123
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۰۸ ۰۶:۴۷:۰۰
روسیه عملا تفاهم نامه هسته ای مبنی بر عدم اشاعه سلاح های هسته ای و کمتر کردن ذخایر بمب های هسته ای که با آمریکا بسته بود را نغذ کرده باید حالا منتظر رقابت هسته ای باشیم بیشترین ضربه را کشورهای در حال توسعه و جهان سوم خواهند خورد.روسیه وارد بازی خطرناکی شده است که کل کره زمین را به نابودی خواهد کشید (3992122) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.