توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 417472
پیکان 0 - 0 پرسپولیس؛ صدرنشینی سرخپوشان به خطر افتاد
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۴ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۱۳
پرسپولیس و پیکان در هفته یازدهم لیگ به تساوی رسیدند.طرفداری- تیم های پیکان تهران و پرسپولیس تهران از ساعت 15:15 در هفته یازدهم لیگ خلیج فارس به مصاف هم رفتند.

ترکیب دو تیم

پیکان: رحمان احمدی، یزدانی، امیرحسین صادقی، مهدی شیری، قاسمی، ماهان رحمانی، محمدصادق بارانی، سیامک نعمتی، ابوالفضل ابراهیمی، مرتضی آقاخان، گادوین منشا

پرسپولیس: بوژیدار رادوشوویچ، سیدجلال حسینی، محمد انصاری، محسن ربیع خواه، حسین ماهینی، کمال کامیابی نیا، فرشاد احمدزاده، وحید امیری، محسن مسلمان، علی علیپور، مهدی طارمی

نیمه اول

پرسپولیسی ها از همان ابتدا بازی را هجومی آغاز کردند و دقیقه 2 با پاس خوب احمدزاده، مهدی طارمی صاحب توپ شد که شوت این بازیکن را احمدی گرفت. دقیقه 5 توپ پشت مدافعان پیکان به مهدی طارمی رسید که با حرکت خوبش توانست با احمدی تک به تک شود که شوت آرام این بازیکن را دروازه بان پیکان گرفت. دقیقه 9 با اشتباه بازیکنان پرسپولیس منشا از رادوشوویچ عبور کرد اما ربیع خواه به خوبی مانع گلزنی او شد و در ادامه رادوشوویچ توپ از جلوی پای بازیکن پیکان گرفت. دقیقه 15 شوت پای چپ آرام طارمی از پشت محوطه در دستان رحمان احمدی قرار گرفت. دقیقه 19 منشا با رادوشوویچ تک به تک شد که دروازه بان پرسپولیس به خوبی مانع گلزنی او شد.  دقیقه 22 پاس امیری از چپ به طارمی رسید که شوت این بازیکن با اختلاف زیادی بیرون رفت. در ادامه حملات دو تیم اثری نداشت و حملات آن ها باعث ایجاد موقعیت خطرناک نشد. در نهایت حملات نصفه و نیمه دو تیم فایده ای نداشت و نیمه اول با تساوی بدون گل پایان یافت. امیرحسین صادقی تنها بازیکنی بود که در این نیمه از داور کارت زرد گرفت.

نیمه دوم

 نیمه دوم را هم پرسپولیسی ها هجومی آغاز کردند اما دقیقه 49 منشا در آستانه انجام یک ضد حمله خوب بود که توسط انصاری متوقف شد  که داور به این بازیکن کارت زرد داد و پس از آن هم سیدجلال حسینی به دلیل اعتراض داور کارت زرد دریافت کرد. دقیقه 53 روی یک ضد حمله خوب گادوین منشا به رادوشوویچ تک به تک شد که محمد انصاری به خوبی مانع گلزنی این بازیکن شد. دقیقه 57 پاس امیری در آستانه رسیدن به علیپور بود تا دروازه خالی را باز کند اما صادقی به خوبی توپ را قطع کرد. دقیقه 60 سانتر مسلمان از جناح راست روی سر طارمی قرار گرفت که ضربه سر خطرناک این بازیکن از بالای دروازه بیرون رفت. دقیقه 63 ضربه ایستگاهی منشا را رادوشوویچ به راحتی در آغوش گرفت. دقیقه 65 محمد انصاری با خطا روی بازیکن پیکان کارت زرد دوم خود را دریافت کرد و اخراج شد. در ادامه بازی بیشتر به جنجال کشیده شد و هیجان قبل را نداشت. دقیقه 83 شوت راه دور خطرناک سیامک نعمتی با اختلاف کمی از کنار دروازه پرسپولیس به بیرون رفت. دقیقه 88 با پاس طلایی رضاییان، طارمی موقعیت بسیار خوبی را به دست آورد که شوت این بازیکن را رحمان احمدی دفع کرد. دقیقه 92 سیدجلال حسینی از روی خط دروازه پرسپولیس توپ را بازگرداند.
 
کلمات کلیدی : پرسپولیس+پیکان+لیگ برتر
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.