توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 417373
نماینده مردم اردبیل: سخنرانی و یا لغو آن دردی از مردم دوا نمی‌کند
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۴ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۲۳
نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت: دولت بهتر است به جای حاشیه‌سازی به اصل مشکلات اقتصادی و رفع فسادها و اختلاس‌های مالی بیندیشد.

به گزارش فارس، صدیف بدری صبح امروز در حاشیه مراسم بزرگداشت سلیم موذن‌زاده در جمع تعدادی از خبرنگاران در اردبیل اظهار کرد: بزرگ‌ترین شرمندگی و احساس شرمساری مسؤولان باید در برابر مشکلات اقتصادی و بیکاری جامعه باشد چرا که به معنای واقعی رکود، بیکاری، گرانی و تطعیلی بسیاری از واحدهای اقتصادی در کشور و استان اردبیل آزاردهنده است.

وی با بیان اینکه رئیس جمهور و دولتمردان به جای جبهه‌گیری روی مسائل حاشیه‌ای و گاه توهم‌آور بهتر است به حل مشکلات اقتصادی مردم و بهبود شرایط جامعه از همه جهات بیندیشند، افزود: سخنرانی و یا لغو آن سخنرانی دردی از درد مردم را حل نمی‌کند بلکه به جای پرداختن به دعواهای جناحی و سیاسی که دولت و برخی از وزرا به آن دامن می‌زنند بهتر است در برنامه‌ریزی‌ها و هدف‌گذاری‌های امسال و سال آینده به گونه‌ای تلاش شود تا رضایت مردم در بالا بردن توان اقتصادی به معنای واقعی محقق شود.

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت: دولت بهتر است به جای حاشیه‌سازی به اصل مشکلات اقتصادی و رفع فسادهای و اختلاس‌های مالی بیندیشد.

بدری در آستانه تدوین بودجه 96 در دولت و ارسال آن به مجلس در هفته‌های آینده پیشنهاد کرد تا دولت برای استان‌های محرومی همچون اردبیل به ویژه پروژه‌های نیمه تمام ان ردیف اعتباری خاص در نظر بگیرد که ما نیز از طریق وزارتخانه‌ها این موضوع را به جد دنبال می‌کنیم.
 
کلمات کلیدی : علی مطهری+لغو سخنرانی+روحانی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.