توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 392777
بیادی: جامعه روحانیت از ناطق استفاده کند
تاریخ انتشار : شنبه ۲۷ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۲۳
دبیرکل جمعیت آبادگران جوان گفت: اختلافات گذشته میان برخی از طیف‌های اصولگرا و اصلاح‌طلب از بین رفته و تقریباً تفکرشان نسبت به اداره کشور نزدیک شده است.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، حسن بیادی با اشاره به چرایی دعوت سخنگوی جامعه روحانیت مبارز از آیت‌الله هاشمی رفسنجانی و حجت‌الاسلام حسن روحانی برای حضور مجدد در جلسات شورای مرکزی این تشکل اظهار داشت: آیت‌الله هاشمی رفسنجانی و حجت‌الاسلام حسن روحانی از قدمای جامعه روحانیت مبارز هستند.

دبیرکل جمعیت آبادگران جوان ادامه داد: کسانی که امروز در اين جامعه سياسی _ مذهبی (جامعه روحانیت) حضور دارند نوعا افرادی هستند که سال‌های طولانی پس از این دو به جامعه روحانیت مبارز پیوسته‌اند.

وی با تأکید بر اینکه آیت‌الله هاشمی رفسنجانی و حجت‌الاسلام حسن روحانی می‌توانند تأثیر بسزایی در حفظ وحدت جامعه داشته باشند، تصریح کرد: اختلافات جدی گذشته میان برخی از طیف‌های اصولگرا و اصلاح‌طلب نوعاً از بین رفته و تقريباً تفكرشان نسبت به اداره كشور نزديك شده است.

بیادی خاطر نشان کرد: جامعه روحانیت مبارز در صورت یافتن جایگاه واقعی‌اش و بكار گرفتن و دعوت از ديگر اعضای قديمی و اثرگذار و از ياران صديق مرحوم امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری همچون حجت‌الاسلام و المسلمين علی‌اكبر ناطق‌نوری در جامعه سياسی و اجتماعی كشورمان، می‌تواند در حفظ وحدت جامعه بسیار مفید واقع شود.
 
کلمات کلیدی : حسن بیادی+آبادگران
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.