توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 422971
یک تیم پشت طارمی/ آقای گل جواب اعتماد برانکو را داد
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۲۱
مهدی طارمی پس از چند هفته ناکامی توانست در بازی برابر پدیده گلزنی کند.

به گزارش خبرآنلاین؛ مهدی طارمی در لیگ پانزدهم اگر در بازی رفت مقابل استقلال اهواز موقعیت‌هایش را گل می کرد، هم پرسپولیس قهرمان می شد و خودش می توانست رکورد آقای گلی در لیگ برتر را بشکند. طارمی در آن بازی تنها یک گل به ثمر رساند و به جرات می توان گفت پنج موقعیت گلزنی را خراب کرد. مهاجم بوشهری پرسپولیس در لیگ پانزدهم آقای گل شد اما هیچوقت نتوانست خودش را به عنوان یک مهاجم شش دانگ معرفی کند. او خوب می دوید، خوب توپ گیری می کرد و حتی در گرفتن پنالتی هم موفق بود اما دق می داد تا گل بزند. در نهایت او آقای گل شد و برای تجربه روزهای بهتر به ترکیه رفت. نوع رفتن او و رضاییان به ریزه اسپور خیلی مورد پسند هواداران قرار نگرفت و شرایط حاکم در ترکیه او را مجبور کرد تا به پرسپولیس بازگردد.

آقای گل لیگ برتر در بدو ورود مجددش به جمع سرخپوشان  مورد استقبال هم تیم هایش قرار گرفت و حتی توانست برای دقایقی در بازی برابر سایپا به میدان برود. پس از اتفاق های رفتن طارمی به ترکیه، برانکو در مصاحبه ای گفته بود دیگر نیازی به آقای گل تیمش ندارد اما با شروع لیگ برتر رفته رفته نشان داد از طارمی حمایت می کند و زود هم جواب اعتمادش را گرفت.  طارمی برای تکرار گلزنی در لیگ برتر تنها تا هفته چهارم صبر کرد و بالاخره در بازی برابر صبای قم توانست برای اولین بار در لیگ شانزدهم گلزنی کند. طارمی همچنین در هفته ششم و در دربی می توانست گل پیروزی بخش سرخپوشان را به ثمر برساند و محبوب تر از قبل شود اما ضربه او با اختلاف اندک از دروازه استقلال به بیرون رفت. اما آقای گل لیگ در هفته هفتم و بازی مقابل سپاهان جبران کرد و دو گل از سه گل سرخپوشان را به ثمر رساند تا طارمی برای اولین بار در لیگ شانزدهم دبل کند و همچنین طلسم شکست ناپذیری سپاهان مقابل پرسپولیس در اصفهان را پس از 13 سال بشکند. مهاجم بوشهری در بازی مقابل نفت تهران هم گلزنی کرد تا دو هفته رویایی را پشت سر بگذارد اما از بعد از اردوی تیم ملی و بازی های مقدماتی جام جهانی شم گلزنی آقای گل خشکید و او در بازی برابر پیکان و ماشین سازی نتوانست گلزنی کند و موقعیت های زیادی را هدر داد. بعد از این دو بازی بود که پیشکسوتان پرسپولیس از مهاجم تیم شان انتقاد کردند و شب زنده داری و عدم تمرکز را دلیل عدم موفقیت او دانستند اما برانکو همچنان به مهاجم اول تیمش اعتماد کرد و در بازی برابر پدیده او را در نوک پیکان خط حمله سرخپوشان قرار داد تا در دقیقه 20 بتواند دروازه شهاب گردان را با ضربه سر باز کند. بعد از این گل بازیکنان پرسپولیس با آقای گل به شادی پرداختند. پرسپولیسی ها در این مدت هیچگاه طارمی را تنها نگذاشتند و نشان دادند با یکدیگر متحد و همدل هستند.
 
کلمات کلیدی : مهدی طارمی + باشگاه پرسپولیس
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.