توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 472174
فعالیت مدارس ابتدایی تا 10 خرداد
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۲۷
مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران گفت: تاریخ امتحانات پایانی دانش آموزان در زمان انتخابات و ماه مبارک رمضان تغییر نمی‌کند و مدارس ابتدایی تا ۱۰ خرداد فعالیت دارند.

به گزارش ایلنا، علیرضا کمرئی گفت: فعالیت سایر مدارس شهر تهران طبق تقویم آموزشی و تا پایان امتحانات، خرداد ماه خواهد بود.

مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران افزود: امسال معلم حق التدریس آزاد جذب نخواهیم کرد و کمبود معلم برای سال تحصیلی آینده را با اضافه کاری معلمان رسمی جبران خواهیم کرد.

وی تأکید کرد: آموزش و پرورش شهر تهران امسال با کمبود ۳ هزار و ۵۰۰ معلم مواجه خواهد شد که ما این کمبود را با ۱۰۰ هزار ساعت اضافه کاری معلمان رسمی جبران می‌کنیم.

کمرئی با اشاره به اینکه نسبت معلمان بازنشسته و معلمان استخدام شده در سال‌های گذشته بسیار متفاوت بوده است گفت: پارسال ۳ هزار و ۶۰۰ معلم از آموزش و پرورش شهر تهران بازنشسته شدند و تنها ۶۰۰ معلم به مجموعه معلمان شهر تهران افزوده شد .

مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران یادآور شد: ۴ هزار معلم سال تحصیلی آینده از آموزش و پرورش شهر تهران بازنشسته می‌شوند درحالی که جذب معلم در مدارس پایتخت امسال تن‌ها ۶۰۰ معلم خواهد بود.

کمرئی گفت: نسبت معلمان زن به مرد در شهر تهران هم اکنون ۷۰ به ۳۰ است در حالی که بیش از ۴۰ درصد مدارس ما به معلم مرد نیاز دارند.
 
کلمات کلیدی : آموزش و پرورش + تعطیلی مدارس
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.