توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 346471
سیل تنها منبع درآمد زندگی روستائیان شوش را نابود کرد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳۱ فروردين ۱۳۹۵ ساعت ۰۶:۱۴
نماینده مردم شوش در مجلس شورای اسلامی به خسارات وارده به برخی مناطق مانند آهودشت شوش اشاره کرد و گفت: تنها منبع درآمد و ممر زندگی مردم در روستاهای اطراف شوش دامداری و کشاورزی است که هردو بخش توسط سیل نابود شده است.

سید راضی نوری در گفت‌وگو با تسنیم با اشاره به خسارات سنگین سیلاب اخیر به کشاورزان شهرستان شوش اظهار داشت: دستگاه‌ها اجرایی و ستاد مدیریت بحران کمکهایی را به روستاهای سیل‌زده کرده‌اند اما حجم خسارات گسترده است.

وی افزود: کمک‌هایی که تاکنون از سوی دستگاه‌های مسئول به مردم در روستاهای سیل‌زده شده است جوابگوی نیازهای مردم شهرستان نبوده است و این مسئله همت بیشتر مسئولان را می‌طلبد.

نماینده مردم شوش در مجلس شورای اسلامی درباره خسارات وارده به برخی مناطق مانند آهودشت شوش گفت: تنها منبع درآمد و ممر زندگی مردم در روستاهای اطراف شوش دامداری و کشاورزی است که هردو بخش توسط سیل نابود شده است.

وی افزود: علاوه بر زمین‌های کشاورزی و دامهای مردم در منطقه آهودشت که امروز از آن بازدید کردیم متأسفانه منازل مردم نیز آسیبهای جدی دیده است و به همین دلیل از دستگاه‌های مختلف کشور می‌خواهیم برای جبران خسارات مردم اقدام جدی کنند.

نوری گفت: بخشی از مردم هنوز به محل زندگی خود برنگشته‌اند و طبیعتاً باید قبل از بازگشت آنها خرابیهای ایجاد شده در منازل روستایی تعمیر و بهسازی شوند.

نماینده مردم شوش با توجه به وظیفه سازمان مدیریت و برنامه ریزی و بیمه کشاورزی گفت: از تمامی دست‌اندرکاران از جمله بنیاد مسکن و سایر ادارات مسئول در سطح استان و کشور می‌خواهیم هرچه زودتر با تأمین منابعی به یاری مردم بشتابند تا بتوانند به کار و زندگی عادی خود برگردند.
 
کلمات کلیدی : سیلاب در خوزستان
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.