نظر منتشر شده
۳
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 496970
سخنگوی قوه قضائیه: اظهارات بقایی صحیح نیست/ افراد اگر خلاف قانون عمل کنند به ضررشان است
تاریخ انتشار : يکشنبه ۸ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۳۵
سخنگوی قوه قضائیه در واکنش به اظهارات بقایی گفت: دادستان تهران آنچه را که لازم بوده توضیح داده و اقدام شده است؛ این مسائل صحیح نیست؛ افراد بدانند اگر چنانچه خلاف قانون عمل کنند به ضرر آنها است و تحت تعقیب قرار می‌گیرند.

به گزارش فارس، غلامحسین محسنی اژه‌ای سخنگوی قوه قضاییه در صد و پانزدهمین نشست خبری خود با اصحاب رسانه با تبریک ایام ولادت حضرت معصومه، امام رضا و همچنین روز خبرنگار در پاسخ به سوالی در خصوص اظهارات بقایی علیه قوه قضاییه و خود ایشان بعد از آزادی و دروغگو خطاب کردن ایشان اظهارداشت: آنچه را که لازم است در خصوص این پرونده انجام شود دادستان تهران توضیح داده و اقدامات را انجام داده‌اند.

سخنگوی قوه قضاییه به آیه‌ای از قرآن اشاره و تصریح کرد: «شمعان قوم» که مضمون به آیه از قرآن است که اگر خدایی نکرده کسانی زبان گشودند به نامهربانی ما نباید از مرز قانون و عدالت خارج شویم.

وی تاکید کرد: این مسائل صحیح نیست و آن قسمت از صحبت‌ها و دستخط ایشان مورد انتقال از سوئیت و امکانات دربسته هرچه را که لازم باشد دادستان در مورد آن توضیح خواهند داد.

وی به مبارزه قوه قضاییه با جرائم اقتصادی اشاره و تصریح کرد: قوه قضاییه در راه مبارزه با جرائم اقتصادی با یقه سفیدها، دانه درشت‌ها و جریان‌ها و کسانی که ادعایی دارند برخورد می‌کند و بدیهی است مسائلی از آنها گفته یا سر بزند.

معاون اول قوه قضاییه ادامه داد: اگرچه افراد خلاف قانون عمل کنند بر ضرر آنان است و تحت تعقیب قرار می‌گیرند. 

سخنگوی قوه قضاییه خاطرنشان کرد: مسائلی از این قبیل از هر جریان و هر فرد که صورت بگیرد دستگاه قضایی به عنوان مدعی‌العموم در صورت نیاز وارد خواهد شد و در این زمینه نیز دادستان تهران با تشریح و چهارچوب قانون وارد خواهد شد.
۱۳۹۶/۰۵/۰۹ ۱۲:۱۳
 
۱۳۹۶/۰۵/۰۸ ۱۵:۵۵
 
۱۳۹۶/۰۵/۰۸ ۰۸:۱۸
 
۱۳۹۶/۰۵/۰۷ ۱۵:۰۱
 
۱۳۹۶/۰۵/۰۷ ۰۸:۳۲
 
۱۳۹۶/۰۵/۰۷ ۰۷:۳۸
 
۱۳۹۶/۰۵/۰۵ ۱۵:۲۸
 
۱۳۹۶/۰۵/۰۴ ۱۶:۰۸
 
۱۳۹۶/۰۴/۲۵ ۱۶:۳۶
 
۱۳۹۶/۰۴/۱۸ ۱۶:۳۹
 
 
کلمات کلیدی : حمید بقایی + قوه قضائیه + احمدی نژااد
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۰۸ ۱۶:۲۳:۳۷
شنئان صحیح است نه اونچه که نوشتید (4495463) (alef-11)
 
MOUSA
United Kingdom
۱۳۹۶-۰۵-۰۸ ۲۲:۳۶:۳۹
وَلَا يَجْرِمَنَّكُمْ شَنَآنُ قَوْمٍ (4495917) (alef-11)
 
Russian Federation
۱۳۹۶-۰۵-۰۸ ۲۳:۵۶:۴۰
احدی نژاد و مشایی و بقایی یک جوری صحبت میکنند انگار نه انگار ۸سال مدیریت کشور دستشان بوده و با در اختیار داشتن تمامی نهادهای حکومتی هیچ کاری برای مردم نکردند و بدتر آنکه کشور را تا سرحد نابودی پیش بردند.
حرفهای مشایی از همه جوکتر است.چنان صحبت میکند انگار منجی ایران و بشریت است و به عالم بالا متصل است.خنده دار تر از آن آدمهای ساده .. است که از این تیم حمایت میکنند.اینها دلهاشان چنان تاریک شده که فرق راه و بیراهه را نمیدانند.
خدا را شکر که ملت ایران فریب آنها را نمیخورند. (4495997) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته