نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 458675
حضور کاندیدای پوششی در کنار روحانی قطعی شد
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۴ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۰۱
رییس فراکسیون امید گفت: شورای عالی سیاست گذاری اصلاحات درکنار آقای روحانی گزینه دیگری نیز در نظر دارد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، محمدرضا عارف پیرامون احتمال وجود گزینه پوششی در کنار گزینه اصلی اصلاح طلبان در انتخابات ریاست جمهوری ۹۶ با اشاره به اینکه اصلاحات نمایندگی یک جریان سیاسی را بر عهده دارد و نمی تواند در یک رویداد مهم مثل انتخابات ریاست جمهوری کاندیدا نداشته باشد اظهار داشت: اصلاحات باید در کنار روحانی، از گزینه دیگری هم حمایت کند که اگر کاندیدادی اصلی آنها به هر دلیلی در میان نامزدها حضور نداشت، آنها گزینه دومی هم داشته باشند؛ به همین منظور صحبتهایی انجام و در نهایت نیز تصمیماتی اخذ شد که نتیجه نهایی در هفته های آینده اعلام خواهد شد.

وی افزود: در ابتدا لزومی بر وجود کاندیدای دیگری در کنار نامزد اصلی اصلاح طلبان احساس نمی شد و قرار بر آن بود که فقط کاندیدای نهایی مورد حمایت قرار بگیرد؛ شورای عالی سیاست‌گذاری نیز در جلسات اخیر، آقای روحانی را به عنوان کاندیدای اصلی خود معرفی کرد.

عارف همچنین تصریح کرد : شورای هماهنگی اصلاحات بخشی از شورای عالی سیاست گذاری است و تصمیمات شورای عالی سیاست گذاری برای کل جریان اصلاحات لازم الاجرا است.
 
کلمات کلیدی : انتخابات ۹۶+انتخابات ریاست جمهوری+روحانی+اصلاح طلبان
 
صبا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۱۵ ۰۹:۲۴:۰۶
بهتره این بار آقای روحانی به نفع آقای عارف کنار بکشند (4229573) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.