توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 423970
نامه اعتراضی بسیج دانشگاه امام صادق به روحانی
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۰۰
بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق(ع) در نامه‌ای به رئیس‌جمهور از بی توجهی دولت به کشتار مردم نیجریه انتقاد کرد.

به گزارش تسنیم، در نامه بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق(ع) به روحانی آمده است:
نزدیک یکسال از اسارت رهبر مظلوم مسلمانان نیجریه و پرچمدار آرمان آزادی فلسطین در آفریقا می‌گذرد، اما دریغ از اقدامی مؤثر در جهت آزادی ایشان.انتظار می‌رفت با تلاش و پیگیری وزارت خارجه، دیگر شاهد این دست اتفاقات علیه مسلمانان این کشور نباشیم، اما این صرفاً یک آرزو بود و در طول این یک سال بارها شاهد به خاک و خون کشیده شدن برادران و خواهران مسلمان نیجریایی بودیم.
بسیج دانشگاه امام صادق(ع) در نامه خود با انتقاد از عملکرد دستگاه دیپلماسی کشور در سه سال اخیر نوشت:آیا به اندازه‌ لغو یک سخنرانی یا کنسرت، به شهادت بیش از 100 مسلمان نیجریه‌ای در ایام اربعین حسینی(ع) واکنش نشان داده‌اید؟سکوت چند روزه‌ شما در قبال کشتار هزاران مسلمان نیجریه‌ای و واکنش سریع‌تان به حوادث تروریستی اروپا را از یاد نبرده‌ایم.
دانشجویان بسیجی در نامه خود خواستار موضع‌گیری قاطعانه و فعال کردن ظرفیت دیپلماسی، اقدامات مؤثر و عملی برای حمایت از مستضعفان عالم، به‌ویژه آزادی شیخ زکزاکی و احقاق حقوق مسلمانان نیجریه شده‌اند.
 
 
کلمات کلیدی : بسیج دانشگاه امام صادق+روحانی+شیعیان نیجریه
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.