توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 294479
توصیه انتخاباتی فروزنده به عارف
تاریخ انتشار : شنبه ۲۱ شهريور ۱۳۹۴ ساعت ۲۰:۴۵
 سخنگوی جمعیت ایثارگران گفت: معتقد نیستیم که همه اصلاح طلبان فتنه گر هستند. اما افرادی که جزو حامیان و عاملان فتنه ۸۸ بودند و امروز متأسفانه در اردوگاه اصلاح طلبان هستند را فتنه گر می دانیم. اسناد و مدارک بسیار روشن و متقنی هم در این زمینه وجود دارد.

به گزارش فردا، لطف الله فروزنده افزود: متأسفانه بالاخره عده ای از این جریان در فتنه بودند و بعد از آن نیز فتنه گری ها را ادامه و فتنه را محکوم نکرده اند. به طور طبیعی اصلاح طلبان اگر بخواهند وضعیتشان روشن شود باید مرز بندی خود را با جریان فتنه مشخص کنند و از فعالین و حامیان فتنه تبری جویند.

«سخنگوی جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی» افزود: اکثر افرادی که حزب اتحاد ملت را تشکیل داده اند سوابق روشنی در جریان فتنه دارند و عملکرد خوبی نداشته اند. از این رو جای تعجب هم بود که چگونه به این افراد مجوز داده شد. عملکرد گذشته این افراد قابل اصلاح نیست مگر اینکه تصریح کنند در گذشته اشتباه کرده ایم و در حال حاضر تغییر موضع داده ایم.

وی در نهایت تصریح کرد: اینکه همچنان هم دبیرکل این حزب عنوان میدارد که مفهوم فتنه برایش نامعلوم است، به نوعی سر زیر برف کردن است. فتنه و ابعاد آن و عملکرد فتنه گران روشن است و انتظار نیست که شخصیتی مانند آقای عارف از این افراد حمایت کند. ایشان با این رویه حتما آسیب می بیند. به هر حال آقای عارف جزو نیروهای اصلاح طلبی است که معتقدیم با جریان فتنه فاصله دارد. امیدوارم ایشان خود را برای فتنه گران هزینه نکند.
 
کلمات کلیدی : انتخابات مجلس دهم+عارف+فروزنده