نظر منتشر شده
۳
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 310524
مرتضوی به جای دفاع، شعر می‌خواند
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۲۰:۳۲
وکیل جمعی از کارگران در پرونده مدیرعامل سابق سازمان تامین اجتماعی گفت: متاسفانه مرتضوی به جای بیان دفاعیات خود با شعرخوانی و دکلمه‌خوانی وقت دادگاه را گرفت.

مصطفی ترک‌همدانی در گفت‌وگو با ایلنا، با اشاره به جلسه امروز دادگاه رسیدگی به تخلفات سعید مرتضوی عنوان کرد: جلسه امروز طبق قرار قبلی در شعبه ۱۰۵۷ و به ریاست قاضی حیدری برگزار شد.

وی افزود: در این جلسه پس از قرائت کیفرخواست توسط نماینده دادستان و شکایت پالیزدار و حاج‌محمود عطار متهم برای بیان دفاعیات خود در جایگاه قرار گرفت٬ اما متاسفانه مرتضوی به جای بیان دفاعیات خود با شعرخوانی و دکلمه‌خوانی وقت دادگاه را گرفت.

ترک‌ همدانی تاکید کرد: در پی شعرخوانی‌های متهم دادگاه ناچار در ساعت ۱۲:۳۰ پایان جلسه را اعلام کرد و زمان جلسه بعدی ۱۶ دی‌ماه مشخص شد.

وکیل جمعی از کارگران در پرونده مدیر عامل سابق سازمان تامین اجتماعی و تحقیق و تفحص از این سازمان عنوان کرد: مرتضوی در جمع خبرنگاران در پایان جلسه دادگاه مطالبی را گفت که ارتباطی به پرونده نداشت و بیشتر مربوط به یک سری اسناد محرمانه دولتی بود طرح چنین مطالبی به شکل ناقص و خارج از جلسه دادگاه با توجه به اینکه جلسات دادگاه غرعلنی است٬ درست نبود.

وی مطالب مرتضوی در مورد بازرسی از منزل دو تن از شاکیان پرونده را خلاف واقع دانست و ادامه داد: در جایی که نه خانم آجرلو و نه همسرش حضور ندارند تا از خود دفاع کنند٬ نباید مرتضوی مطلبی در مورد آن‌ها بیان می‌کرد.
 
کلمات کلیدی : مرتضوی+تامین اجتماعی
 
۱۳۹۴-۰۸-۲۵ ۲۱:۴۴:۱۴
این جنگولک بازی ها رو از بابک زنجانی یاد گرفته !! گوشه که امن باشه ملت رو سر کار میزارن! (3329847) (alef-13)
 
حمید
۱۳۹۴-۰۸-۲۶ ۰۰:۴۰:۴۴
جناب ترک همدانی دست درد نکند که مدافع حقوق بیمه شدگانی ولی فقط مرتضوی در سازمان تامین اجتماعی تخلف نکرده در حال حاضر در همین دولت نیز در سازمان مرکزی تامین اجتماعی بخوبخور است لطفا وقت کردی سری به سایت معتدلان بزن تا متوجه اوج بحران در این سازمان شوید شاید شکایتی دیگر به شکایتهای از تامین اجتماعی افزوده شود. (3330052) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۸-۲۶ ۰۹:۴۶:۴۹
پشتش گرمه به یک جایی‌ که نمیشه گفت. برای همین خیالش اینقدر راحته (3330440) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.