توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 481129
هشدار پوتین درباره گسترش داعش در آسیای مرکزی و جنوب روسیه
تاریخ انتشار : شنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۴۱
رئیس جمهور روسیه نسبت به تلاش‌های گروه تروریستی داعش به منظور گسترش شبکه تروریستی خود در کشورهای آسیای مرکزی و جنوب روسیه هشدار داد.

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری آسیا، ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه در سخنانی در محل اجلاس سازمان همکاری شانگهای در شهر آستانه، پایتخت قزاقستان گفت، اطلاعاتی به دست آمده مبنی بر این که گروه تروریستی داعش سلول‌های مخفی خود را در آسیای مرکزی، برخی مناطق جنوب روسیه و کشورهای عضو سازمان همکاری شانگهای تاسیس کرده است.

پوتین همچنین در این سخنرانی هشدار داد داعش تلاش می‌کند شبکه تروریستی‌اش را در کشورهای آسیای مرکزی و جنوب روسیه گسترش دهد.

رئیس جمهور روسیه از اعضای سازمان همکاری شانگهای خواست همکاری میان خود به ویژه میان سرویس‌های امنیتی خود را تقویت کرده و جبهه مشترکی علیه تهدید داعش ایجاد کنند.

وی خاطر نشان کرد، یکی از اولویت‌های مهم سازمان همکاری شانگهای تضمین امنیت و ثبات در مرزهای کشورهای عضو این سازمان در مواجهه با تهدید فزاینده تروریسم و افراطی گری است.
 
کلمات کلیدی : پوتین + روسیه + داعش
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.