توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 481822
مردی که به جرم تجاوز به15سال زندان محکوم شده بود،در مدت مرخصی اش به یک زن دیگر تجاوز کرد
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۵۳
ایران نوشت: چند روز قبل زن جوانی با مراجعه به دادسرای امور جنایی تهران ازراننده یک خودرو سمند شکایت کرد.

او به بازپرس «سهرابی» گفت: دیروز در راه رفتن به خانه سوار خودروی سمند مسافرکش شدم.اما راننده جوان به بهانه ترافیک و عبور از راهی خلوت مسیر را تغییر داد وپس ازرفتن به خارج شهرمرا با زور وتهدید مورد آزار و اذیت قرار داد.

اما این تمام ماجرا نبود. چرا که آن شیطان صفت ازاین رابطه فیلمبرداری کرد و دردسرهایم ادامه یافت. او مدام با من تماس می‌گرفت وبا تهدید به انتشار فیلم ازمن اخاذی می‌کرد.من هم به خاطرحفظ آبروی خود وخانواده‌ام چندین میلیون تومان به اوپرداختم. اما تماس‌های تهدید آمیزش تمامی نداشت و درنهایت من با خودم گفتم قربانی این ماجرا من هستم، حالا باید حق سکوت هم بدهم.! از طرفی طمع مرد شیطان صفت تمامی نداشت و هر بار که پول می‌گرفت چند روز بعد سر و کله‌اش پیدا می‌شد و دوباره همان ماجرا و انتشار فیلم و دریافت پول را مطرح می‌کرد. به همین دلیل تصمیم گرفتم از او شکایت کنم تا به کابوس هایم پایان بدهم.»

پس از شکایت زن جوان، تحقیقات تخصصی به دستور بازپرس شعبه نهم دادسرای جنایی پایتخت برای دستگیری راننده فراری آغاز شد.تا اینکه کارآگاهان اداره شانزدهم پلیس آگاهی باسرنخ‌هایی که داشتند موفق به دستگیری تبهکارفراری شدند.

متهم پس از انتقال به دادسرا و درحضور بازپرس جنایی به جرم‌اش اعتراف کرد.در ادامه تحقیقات قضایی، پلیسی مشخص شد وی دو سال قبل به اتهام آزار و اذیت دو زن جوان بازداشت شده و در دادگاه کیفری یک استان تهران پای میز محاکمه رفته و به 15 سال حبس محکوم شده است. اما پس از مدتی با قرار وثیقه آزاد شده و جرایم سیاهش را ازسرگرفته است.
باتوجه به اینکه احتمال می‌رود دختران و زنان دیگری دردام سیاه راننده شیطان صفت افتاده باشند، تحقیقات تخصصی در این خصوص ادامه دارد.
۱۳۹۶/۰۶/۱۳ ۰۷:۴۱
 
۱۳۹۶/۰۶/۱۱ ۰۸:۱۳
 
۱۳۹۶/۰۶/۰۷ ۰۹:۳۴
 
۱۳۹۶/۰۵/۲۱ ۰۸:۰۵
 
۱۳۹۶/۰۴/۲۶ ۱۳:۵۶
 
۱۳۹۶/۰۴/۲۶ ۰۹:۲۱
 
۱۳۹۶/۰۴/۱۰ ۰۷:۵۳
 
۱۳۹۶/۰۳/۲۷ ۰۷:۵۵
 
۱۳۹۶/۰۳/۰۳ ۱۵:۵۰
 
۱۳۹۶/۰۲/۲۷ ۰۷:۴۴
 
 
کلمات کلیدی : دستگیری + تجاوز + آزار و اذیت جنسی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.