توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 425428
بازگشت پیروزمندانه «قارچ‌خور»
بخش دانش و فناوری الف،28 آذر95
بازی محبوب «قارچ‌خور» (سوپر ماریو) برای اولین بار برای پلتفرم موبایل عرضه شد و توانست در ۲۴ ساعت اول با ۵ میلیون دانلود بازی «پوکمان‌گو» را پشت سر بگذارد.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۰۲
 شرکت «نینتندو» بازی محبوب «قارچ‌خور» (سوپر ماریو) را برای اولین بار برای پلتفرم موبایل عرضه کرده است. این بازی که پنجشنبه، 25 آذرماه در اپ‌استور منتشر شد، توانست در 24 ساعت اولیه‌ی عرضه آمارهای جالب توجهی به‌جای بگذارد.
 
برآوردهای اولیه نشان از این دارند که این بازی در بیش از 80 کشور، بیشترین آمار دانلود را در میان اپلیکیشن‌های iOS به خود اختصاص داده است.
 
درآمد روز عرضه این بازی محبوب نیز 5 میلیون دلار تخمین زده شده؛ «سوپر ماریو ران» به صورت رایگان در اپ استور قرار گرفته، اما کاربران برای آزادسازی همه مراحل می بایست 10 دلار پرداخت کنند.
 
با توجه به استقبال بسیار بالای مخاطبان از این بازی باید دید طی روزهای آینده این بازی محبوب و قدیمی چه رکوردهای دیگری را جابه‌جا خواهد کرد.
منبع: فارس
 
کلمات کلیدی : دانش و فناوری+ قارچ‌خور
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.