توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 435328
فتح:‌ انتقال سفارت آمریکا به قدس، درهای جهنم را به روی منطقه و جهان می‌گشاید
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۰۷
جنبش فتح تاکید کرد در صورتی که سفارت آمریکا از تل‌آویو به قدس اشغالی منتقل شود، درهای جهنم به روی منطقه و جهان باز خواهند شد.

به گزارش ایسنا به نقل از خبرگزاری معا فلسطین، اسامه القواسمی، سخنگوی جنبش آزادی‌بخشی فلسطین (فتح) در بیانیه‌ای اظهار داشت:‌ انتقال سفارت آمریکا از تل‌آویو به قدس اشغالی تمامی فرصت‌ها برای ایجاد صلح و ثبات در منطقه را از بین خواهد برد.

القواسمی تاکید کرد: براساس قوانین و قطعنامه‌های بین‌المللی مربوط به مساله فلسطین که آخرین آنها قطعنامه شماره ۲۲۳۴ بود، قدس شرقی پایتخت کشور فلسطین است.

وی در ادامه تاکید کرد: جنبش فتح و مردم فلسطین و تمامی آزادگان جهان هرگز اجازه نخواهند داد چنین اقدامی که تعرض به تاریخ، دین، میراث فرهنگی و حقوق قانونی ما در مورد خاک سرزمین و مقدساتمان است، انجام شود و قطعا از قدس و سرزمین‌مان دفاع خواهیم کرد حال هزینه آن هر چه می‌خواهد باشد.

روزنامه عبری زبان "هاآرتص" نیز نوشت، دونالد ترامپ، رئیس جمهور منتخب آمریکا مدت کوتاهی پس از آغاز رسمی فعالیت‌های سیاسی‌اش انتقال سفارت این کشور از تل‌آویو به قدس را اعلام خواهد کرد.

یک منبع اسرائیلی به روزنامه هاآرتص گفت:‌ انتقال سفارت به آمریکا در تاریخ ۲۱ ژانویه اعلام خواهد شد.
 
کلمات کلیدی : فلسطین + انتقال سفارت آمریکا + قدس
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.