نظر منتشر شده
۳۷
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 449927
با تصویب مجلس؛
سقف حقوق مدیران ۶۰ درصد افزایش یافت/ مرخصی زایمان آقایان پرید
بخش اقتصادی الف، 10 اسفند 95
سخنگوی کمیسیون تلفیق برنامه ششم از افزایش ۶۰ درصدی سقف حقوق مدیران در برنامه ششم جهت تامین نظر شورای نگهبان خبرداد.
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۴۰
به گزارش الف، محمد خدابخشی در تشریح جزئیات مصوبات کمیسیون تلفیق برنامه ششم توسعه درخصوص ایرادات شورای نگهبان درجمع خبرنگاران گفت:در ماده 38 برنامه ششم توسعه قواعدی برای حقوق و دستمزد درنظر گرفته شده بود که در تبصره 1، چهار گروه مستثنی شده بودند که این 4 گروه شامل افراد دارای مشاغل خاص، واحدهای عملیاتی همانند پزشکان، افراد شاغل در مناطق مرزی و همچنین افراد شاغل در مناطق محروم می شدند.

وی افزود: با ایراد شورای نگهبان و این استدلال که تعیین سقف برای پرداخت حقوق مقامات و دستگاه‌های اجرایی باعث خروج نخبگان از دولت می‌شود، مدیران هم به عنوان گروه پنجم به استثنائات اضافه شدند و بر این اساس مدیران هم می‌توانند تا ۶۰ درصد بالاتر از سقف تعیین شده برای حقوق و دستمزد مقامات و دستگاه‌های اجرایی حقوق دریافت کنند.

نماینده مردم الیگودرز در مجلس شورای اسلامی در توضیح آخرین اصلاحات کمیسیون تلفیق برنامه ششم ادامه داد: در مورد فاینانس شورای نگهبان شبهه ربوی بودن آن را مطرح کرده بود اما مجلس روی مصوبه خود اصرار کرد و با ایراد مجدد شورای نگهبان کمیسیون تلفیق مجددا مصوبه پیشین خود را تایید کرد. همچنین درباره ترکیب شورای پول و اعتبار نیز شورای نگهبان نسبت به حضور اعضای شورا غیر از قوه مجریه ایراد گرفته بود که در این رابطه هم کمیسیون تلفیق بر مصوبه مجلس اصرار کرد که این دو مورد در برنامه پنجم مسبوق به سابقه بوده و از سوی مجمع تشخیص مصلحت نظام به تصویب رسیده بود.

خدابخشی یادآور شد: در خصوص شورای فقهی که به عنوان یکی از ارکان بانک مرکزی مصوب شده بود، شورای نگهبان گفته بود که مصوبات شورای فقهی نباید با نظرات و اختیارات شورای نگهبان مغایرت داشته باشد، لذا این قید به این مصوبه اضافه شد.

سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه برنامه ششم همچنین از حذف شورای اجتماعی از مصوبات برنامه ششم برای تامین نظر شورای نگهبان خبر داد و افزود: در مورد نظارت دیوان محاسبات بر نهادهادی عمومی غیر دولتی مثل تامین اجتماعی، شهرداری‌ها و هلال احمر نیز بر مصوبه قبلی مجلس اصرار شد.

خدابخشی با اشاره به ایرادات مجمع تشخیص مصلحت نظام به مصوبات برنامه ششم نیز گفت: نظر شورای نگهبان این بود که ۱۴ ایراد مجمع نیز مورد بررسی قرار گیرد. در یکی از این موارد ساز و کاری برای تسهیم منابع حاصل از فروش نفت خام و میعانات گازی تعیین شده بود و سهم صندوق توسعه ۳۰ درصد، سهم مناطق نفت خیز، گاز خیز و کمتر توسعه یافته ۳ درصد و سهم وزارت نفت ۱۴.۵ درصد دیده شده بود. همچنین برای سهم دولت از نفت کف ۸۳ هزار میلیارد تومانی پیش بینی شده بود که این حذف شد. در واقع ما به دولت مجوز داده بودیم که اگر سهم دولت از نفت کمتر از ۸۳ هزار میلیارد تومان باشد از حساب ذخیره ارزی برداشته کند و اگر موجودی حساب کافی نبود اوراق تعهد زا بفروشد که برای رفع ایراد این مجوز را حذف کردیم.

وی ادامه داد: به موجب این مصوبه سهم نفت براساس جدول منابع و مصارف برنامه ششم مشخص می شود. نگرانی مجمع این بود که ممکن است وابستگی بودجه به نفت افزایش یابد، اما نسبت‌ها و قواعد مالی که در این جدول تعریف شده به گونه‌ای است که طی سال‌های برنامه وابستگی بودجه به نفت کاهش می یابد.

خدابخشی اضافه کرد: همچنین پیش از این مجوزی به صندوق توسعه ملی داده شده بود که به طرح های تولیدی افراد حقیقی و حقوقی غیر دولتی که با سازمان های توسعه ای ایدرو و این ایدور مشارکت و در مناطق کمتر توسعه یافته سرمایه گذاری کنند، به نسبت ۴۹ به ۵۱ درصد تسهیلات دهد که در اصلاحیه این مصوبه سهم شرکت های توسعه ای ۳۰ درصد و سهم افراد حقیقی و حقوقی غیر دولتی ۷۰ درصد تعیین شد.

سخنگوی کمیسیون تلفیق برنامه ششم یادآور شد: مجمع تشخیص همچنین بازنشستگی ۲۰ ساله بانوان را دارای بار مالی عنوان کرده بود. ما برای حل این مشکل شرط سنی تعیین کردیم که بازنشستگی ۲۰ ساله در صورت داشتن ۵۰ سال سن امکان پذیر باشد. همچنین در مورد رانندگان وسایل نقلیه سنگین بین شهری، راهداری و راهسازی که ۲۵ سال سابقه بیمه دارند بازنشستگی آن‌ها با ۲۵ روز حقوق مشروط به داشتن ۵۵ سال سن شد.

خدابخشی همچنین گفت: پیش از این دولت مکلف شده بود تا سال سوم اجرای برنامه نسبت به تامین نیروی انسانی مجتمع های اداری مورد نیاز شهرستان و بخش‌های جدید التاسیس را اقدام کند که مقرر شد این کار در سقف پست‌های سازمانی مصوب انجام شود.

وی ادامه داد: در بحث همسان سازی حقوق شاغلین و بازنشستگان، محل تامین اعتبار آن بدهی دولت به تامین اجتماعی تعیین شد. ما هدف گذاری کرده بودیم که تا پایان برنامه حقوق شاغلین و بازنشستگان ۹۰ درصد همسان شود، که در اصلاحیه جدید این همسان سازی تا ۸۵ درصد به تصویب رسید.

سخنگوی کمیسیون تلفیق برنامه ششم در پایان از حذف مصوبه پیشین مجلس برای مرخصی دو هفته ای تشویقی آقایانی که دارای فرزند می شوند خبر داد و گفت: برنامه ششم متناسب با نیازهای مردم نوشته شده و در تعامل با سازمان برنامه یک برنامه علمیاتی و نظارت پذیر به تصویب رسیده که تلاش می کنیم بودجه ۹۶ نیز همسو با برنامه ششم به تصویب برسد.
 
کلمات کلیدی : سقف حقوق مدیران دولتی+حقو های نجومی+کمیسیون تلفیق برنامه ششم+برنامه ششم
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۰ ۱۱:۴۷:۰۴
تَکرار میکنم به هر دو لیست رای دهید مخصوصا مجلس
لیستی که یکی از آنها تا چند وقت پیش فیش پدرش پر بود از حق اولاد و حق تفریح
الانم که بقیشون نشستن 60 درصد به حقوق افراد خاص اضافه کردند (4179919) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۰ ۱۳:۰۲:۵۴
از مردم عزیز تهران و مراکز استانها خواهشمندم برای ادامه توسعه کشور در زمینه حقوقهای نجومی گام سوم انتخابات را محکمتر از دوگام قبلی برداشته و بارای مجدد خود به تفکرات تدبیر و امیدی مسیولین عزیز را در مسیر خدمت مجدد یاری فرمایید!! (4180044) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۰ ۱۴:۲۵:۱۶
مردمی که برای برجام ریختند در خیابان و برای فیلم فروشنده هورا میکشند حتما گامهای بعدی را محکمتر بر میدارند تا دیگر چیزی از ایران باقی نماند !!!! الف جان منتشر کن لطفا (4180192) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۰ ۱۴:۱۰:۲۰
اما پزشکان متخصص مراکز دولتی تا 300 میلیون حتی بالاتر!؟

هم دوغ هم دوشاب!

والله هیچ جای دنیا اینطور نیست

پزشکان هم کارمند و حقوق بگیر دانشگاهند

هم دارند مثل بخش خصوصی کارانه بدون سقف میگیرند

تازه زیرمیزی هم همچنان برقرار است

یعنی سوبله چوبله...

دلیل؟

چون مسئولان وزارت خانه و دانشگاهها خودشان ذی نفعند و سیاستگذاری انتفاعی داند نه درست و پایدار!

نمونه اش همین طرح مسکنی تحول یا تمول با آثار مخرب ماندگارش! (4180161) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۱ ۰۸:۵۸:۰۵
بچا یه کم یواشتر ، یهو نهادهای نظارتی بیدار می شن. (4181332) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۵-۱۲-۱۰ ۱۹:۵۸:۲۸
غارت وقتی شروع میشه که کار به تفسیر استثنائات بکشه و همه میگن ما جزو استثنائاتیم!!!!!!

واویلا واویلا واویلا واویلا (4180730) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۰ ۱۱:۵۰:۵۷
٦٠ درصد كمه دولت بى انصافى ميكنه اخه طبق كدوم منطقف فقط ٦٠ درصد اضافه شده (4179925) (alef-13)
 
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۰ ۱۱:۵۹:۵۰
جالبه!!!!!!!!! تا 60 درصد اضافه در نظر گرفتن ک نخبه ها از دستگاههای دولتی خارج نشن و بی انگیزه برای کار نباشن.مگه استخدام براساس شایسته سالاریه ک نخبه ها استخدام بشن.اکثر اینا ک با رانت و پارتی استخدام شدن و بعدشم با سفارش این و اون شدن مدیر!!! زمانی میشه گفت اینا نخبه ن ک دستگاه زیرمجموعه شون بالاترین بازدهی رو داشته باشه!دارهههههههه؟!!!!!!!!!!نظر شما چیه؟ (4179938) (alef-13)
 
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۰ ۱۲:۰۰:۰۰
دست شوراي نگهبان درد نكنه ، كه اينقدر به فكر مردمه !!!!!!!!
و از ايجاد حقوق هاي نجومي جلوگيري ميكنه !!!!! (4179940) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۰ ۱۲:۰۱:۵۲
تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکتشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر ر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشتشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر کر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تتشکر تشکرتشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر شکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر (4179943) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۰ ۱۲:۵۶:۴۷
تشکرت مبارک! (4180031) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۰ ۱۲:۱۰:۲۴
ای لعنت بر رانت خواری ! (4179964) (alef-13)
 
دضا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۰ ۱۲:۱۰:۲۸
خادمان ملت رو باش چه چیزهایی که تصویب نمیکنند شصت در صد افزایش حقوق واقعا نمیدونم سر انجام به کجا ختم میشه (4179965) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۰ ۱۲:۱۳:۱۲
به به!!!! محور عدالت تاب برداشته!! خیلی وقته!! (4179971) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۰ ۱۲:۲۱:۱۶
کدام مدیر نخبه؟ اگر مدیران ما نخبه بودند که وضعیت سازمانهای اداری ما اینجنین بی در و پیکر نبود. (4179987) (alef-13)
 
شهروند درجه 2
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۰ ۱۲:۳۱:۳۴
این دهن کجی آشکار به یک ملت است.

ما به حقوق های نجومی اعتراض داشتیم الان با این مصوبه ها همین حقوق های نجومی قانونی می شود و همانند کارانه پزشکان که قبل بصورت زیر میزی داده می شد اکنون چند برابر آن بصورت آشکار و قانونی پرداخت می شود.

با این مصوبه ها مدیران و پزشکان پولهای باد آورده را می برند خارج و لذت شان را می کنند و بر میگردند دمار از ملت در میاورند.

وانگهی، نخبه کیست؟ آیا کسی که با پارتی مدیر شده است نخبه است؟ آیا کسی که با سهمیه شاهد، رزمندگان، ایثارگران، و امثال آن پزشک بیسواد شده است نخبه است؟

خدا به داد این ملت برسد که امورش دست نالایقان افتاده است.

(4180000) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۰ ۱۲:۴۳:۴۲
مديران كه اكثرا با سفارش مقمات پست مي گيرند، كدام نخبه؟ (4180016) (alef-13)
 
مستمری بگیر
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۰ ۱۲:۴۹:۲۶
اونوقت حقوق بازنشسته و یا کارگر چند درصد؟! حقوق 850 هزار تومانی چند درصد اضافه میشود پولدارها رو پولدارتر بدبختارو بدبختر بازنشسته ای که بخاطر اینکه مخارج زندگیش با 900 هزار تامین نمیشد پس انداز 35 سال زحمت کشی خود رو در موسسه کاسپین مجوز دار از بانک مرکزی گذاشت و الان چهار ماه که هیچ خبری نیست و نتونسته ن اصل پول و بگیرده ن سود ان رو بخاطر اینک با کف حقوق 900 هزار نمیتونست شکم زن و بچشو سیر کن و الان شما به مدیر 60درصد افزایش حقوق لحاظ میکنید مملکت اسلامی انسانیت کجاس حواستون به همه قشر باش از ی جا حق بازنشسته خورده میش از ی جا حقوق مدیران 60 درصد اضافه (4180025) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۰ ۱۲:۵۱:۳۲
سقف قبلا 20 میلیون بود ... حالا با این 60 درصد تصویب شده ، 12 میلیون اضافه شده که می شه 32 میلیون ... استفاده از ماشین های دولتی و وام های بدون بهره هم هست ... حق جلسه و پاداش هم اضافه کن ...

قبلا این گرفتن های غیر قانونی بود ، حالا شده قانون و « حق » !!!!

بعد سر حداقل حقوق کارگران چونه می زنند .... کاشکی ما به جایی برسیم که کارگران ما هم برای حداکثر حقوقشون لابی کنند نه حداقل حقوق . (4180027) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۰ ۱۲:۵۲:۱۳
شهروند درجه دو واقعیت راگفتی پزشکی سهمیه ای و...... (4180028) (alef-13)
 
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۰ ۱۳:۰۴:۵۲
اگه مدیران مملکت نخبه بودن وضع و اوضاع مملکت اینطور نبود اکثر مدیران به واسطه رابطه و پارتی مدیر شده اند و اکثرا در امور که مدیریت می کنند هیچگونه تخصصی ندارن . فقط پول و مزایای اون رو میگیرن . (4180050) (alef-3)
 
Hydar
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۰ ۱۳:۱۲:۵۰
بنظرم واقعا تاسف باره پس چرا برا ی کارگران انقد دندون گردی میکنن تادر یک سال 100تمن هم براشون اضافه کنن اونم سه ماه سال معلوم نیست (4180062) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۰ ۱۳:۱۳:۲۷
چشم آنهایی که ندیده به لیست امید رای میدادند روشن که این شده وضع مملکت، این مدیران و مسئولان کم رانت داشتند و کم حقوق میگرفتند، 60 درصد دیگر هم روی آن اضافه شد. وای به حال این مملکت (4180064) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۰ ۱۳:۱۴:۰۰
مجلس به خودش و اطرافیانش توجه داره. معلومه که همشون باید هوای همدیگه را داشته باشن. پس چه کسی به داد افراد محروم و فقیر می رسه؟؟؟؟؟ چه کسی حق مردم را از اینها باید بگیره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ (4180067) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۰ ۱۳:۱۶:۴۴
حالا باز برید به اینها رای بدهید آنهم به علت جوگیری (4180072) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۰ ۱۳:۲۱:۵۸
ميگم خدا رحمت كنه كسي كه از اول گفت : " هرچه سنگه براي پاي لنگه " !! واقعاً كه بايد اين جمله را با آب طلا نوشت !! ... " سقف حقوق مديران ٦٠ درصد ( ! ) افزايش يافت !! بسيار خوب
خيلي عاليه ، ماكه حسود نيستيم !! مباركه ! انشاءالله كه ١٠٠ درصد افزايش پيدا كنه ! ما كه بخيل
نيستيم !! اما خب به نظرم كسي هم كه گفت : " هركه به فكر خويشه " !!خيلي هم انگار حرف نا مربوطي نگفته !! ديروز رفتم در مغازه اكبر سوپري ،دنبال پرتقال خوب مي گشتم ، تا جلو باجناقم
كه قرار بود شب مهمانم باشد ، كم نياورم و براي خودم كلاس بذارم !! آخه شما كه غريبه نيستي،
باجناقم از وقتي كه توانست طبقه دوم خانه اش را بسازد ، مدام به من مي گويد : با اين چندر غاز
حقوق دولتي ( بازنشستگي ) چه طور هنوز زنده ... تا به اكبر آقا گفتم كه : " پرتقال خوب داري ؟"
اكبر آقا مثل كسي كه تو حمام جن ديده باشه ، هاج و واج نگاهم كرد و چند لحظه اي استپ شد و
بعد گفت : " پرتقال ؟! ... پرررررتقاااال ؟! " گفتم : " بله اكبر آقا ، پرتقال مي خوام ، پرتقال خوب "
اكبر آقا سري تكان داد و گفت : معلومه كه خيلي وقته پرتقال نخريده اي ! " بعد چشمان از حدقه
در آمده اش را به روي من دوخت و گفت : " اولندش ( اولا" ) اگر پرتقال خوب و اعلا را ديدي ، سلامش را خيلي برسان ! سلام من را هم برسان ! دومندش : پرتقال خوب كيلو سه هزار تومني
ديگه خدا رحمتش كنه !! سومنده پرتقال شد كيلو خدا تومن ! ديگه به نظرم كارمند خور و بازنشسته
خور نيست ، انشاءالله باشه براي سال ديگه " !! بعد اكبر آقا خنده معني داري كرد و لثه هاي بي
دندانش را نشانم داد !! ... ميگم اي كاش اكبر آقا آن خنده معني دار نكرده بود ، به نظرم خندهاش خيلي پر معنا و مفهوم بود !! ... ميگم خدا از سر اكبر آقا سوپري نگذره ، كه بعضي از
مواقع بد جوري متلك ميگه !! ... اكبر آقايي كه با آن دو كلاس اكابرش توي دفتر مغازه اش كلمه " صورت حساب " را " سورت حساب " مي نويسه ، حالا به من كه سي سال آزگار براي دولت كار
فرهنگي كردم ، و راه انبيا ادامه دادم ، متلك ميگه و نيش و كنايه ميزنه !! ... چي برادر ؟ روده درازي ؟ نه قربونتم ! روده درازي نمي كنم ، داشتم خدمتت عرض مي كردم كه سقف حقوق مديران
٦٠ درصد افزايش يافت !! ... چه خوب گفت كسي كه گفت : " هرچي سنگه براي پاي ... و نيز
كسي كه گفت : هر كه به فكر خويشه !! " ... بله ؟!!! (4180080) (alef-13)
 
عدالت
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۰ ۱۳:۲۷:۴۹
خیلی جالب هست، زیر پستهای مربوط به برنده شدن فیلم فرهادی در اسکار، صد تا صدتا پست میگذاشتند و لایک میکردند ولی اینجا که بحث زندگی و بی عدالتی و شکاف طبقاتی و تبعیض است تعداد پستها انگشت شما است و لایکها به 50 تا هم نمیرسد، به نظر شما این نشان دهنده چیست ؟؟؟؟؟؟؟؟ (4180093) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۰ ۱۳:۵۸:۴۸
مبارکه (4180136) (alef-3)
 
دانشجوی دکترا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۰ ۱۵:۱۸:۴۸
بازگذاشتن دست مدیران برای افزایش 60% حقوق برای نخبگان ایده خوبی است اما چنانچه شاخص های ان به صورت دقیق مشخص نشود و فقط مقام مافوق با تشخیص و سلیقه خودش این تشخیص را بدهد قطعاً فاجعه ناک خواهد بود. (4180307) (alef-11)
 
بی انصافا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۰ ۱۵:۲۲:۳۴
افزایش 60 درصدی حقوق مال شما افزایش 10 درصدی مال ما
پاداش میلیونی مال شما پاداش 700 تومنی با منت مال ما
مرخصی تابستانی و زمستانی و بهاری مال شما هفته 44ساعت کار مال ما
خوب به ... ملت خندیدین (4180316) (alef-11)
 
۱۳۹۵-۱۲-۱۰ ۱۷:۲۳:۴۱
وقتی بصورت ....30 نفر از تهران را راهی مجلس می کنیم وپدر یکی از نمایندگان حقوق.....میلونی می گیره بیش از این از مجلس ...انتظار نیست. در این دولت و مجلس فاصله طبقاتی بشدت افزایش یافته و اعتماد مردم نسبت به مسئولین کم شده است ونتیجه ان در انتخابات بعدی نشان داده خواهد شد. (4180528) (alef-11)
 
۱۳۹۵-۱۲-۱۰ ۱۷:۲۵:۴۱
این نمایندگان بهفکر منافع خود هستند .بازنشسته با حقوق 1/000/000تومان چگونه زندگی را با شرمندگی بسر کنه . (4180533) (alef-3)
 
۱۳۹۵-۱۲-۱۰ ۱۷:۳۷:۲۵
این مصوبه تهین به شعور مردمه اقای توکی بدنبال مبارزه با فساد است فساد ازهمین تصمیمات خود خواهانه و غیر عادلانه شروع می شود. وقتی مدیری 20/000/000 تومان بگیرد فکر نمکنید کارکنان زیر مجموعه ها بسمت دزدی و اختلاس رو می اورند. (4180550) (alef-11)
 
۱۳۹۵-۱۲-۱۰ ۱۷:۴۱:۰۷
از فردا با يه مصوبه تمامي كاركنان دولتي تبديل به مدير مي شوند به منظور استفاده از اين حقوقهاي نجومي و سايرين نيز اعم از معاونين و مشاورين و دستياران مديران نيز به تناسب درصدهاي كمتري يعني نجومي منهاي يك حقوق مي گيرند
احسنت به اين مصوبات
كار هم كه تعطيل بهره وري زير صفر
دست گلتون درد نكنه (4180556) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۰ ۱۸:۲۸:۲۳
خدا به مردم از دست همه مسئولین رحم کنه!!!!!!!!!!!!! (4180614) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۰ ۲۱:۲۹:۰۷
مبارکه. بیش ار این از مجلس انتظار نیست (4180836) (alef-11)
 
Romania
۱۳۹۵-۱۲-۱۵ ۱۱:۴۸:۳۷
اینا واقعا نماینده مردم هستن؟ (4187768) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.