نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 427129
اطلاعیه کمیته امداد درباره برداشت غیر واقعی برخی رسانه‌ها از سخنان فتاح
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲ دی ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۳۵
روابط عمومی کمیته امداد با صدور اطلاعیه ای در خصوص برداشت غیر واقعی برخی رسانه ها از صحبت های رئیس کمیته امداد توضیحاتی را ارائه کرد.

به گزارش ایسنا، اطلاعیه روابط عمومی کمیته امداد به شرح زیر است:

«پیرو انتشار خبری در برخی رسانه های کشور با عنوان "فقط افراد شکم سیر در فتنه 88حضور داشتند" که سبب ایجاد سوء تفاهم در برخی از مخاطبان شده است، به آگاهی می رساند، مهندس فتاح، رئیس کمیته امداد طی سخنانی در سفر به استان قم با تاکید بر ضرورت توجه ویژه به مشکلات اقشار محروم در جامعه، فقرا را به عنوان فریادهای خاموش نام برده و یادآور شد، شنیدن صدای آنان توسط مسئولان از واجب ترین مسایل جامعه ما است.

وی توجه و رسیدگی به مشکلات محرومان جامعه را مهم ترین رسالت مسئولان و از اولویت های نظام دانست و گفت: علی رغم وجود تمامی مشکلاتی که برای خدمات رسانی به اقشار محروم وجود دارد، اما آنان در همه آزمون های خاص کشور همچون جنگ در کنار دولتمردان بوده و با تمام قوا برای سربلندی کشور خود تلاش کرده و بیشترین شهدا را تقدیم کشور کرده‌اند.

آنان در هر شرایطی در کنار نظام جمهوری اسلامی حضور داشته و هرآنچه در توان داشته اند را برای پیروزی کشور و انقلاب در طبق اخلاص گذاشته اند، بر همین اساس صدای آنان باید بیش از دیگر اقشار جامعه شنیده شود و ما مسئولان نیز باید برای بهبود زندگیشان با تمام قدرت تلاش کنیم.

با عنایت به توضیحات بالا هر گونه برداشت از صحبت های رئیس کمیته امداد جهت دو قطبی کردن فضای جامعه و تقابل غنی، فقیر و سیاسی کردن موضوع کمک و رسیدگی به محرومان از سوی این نهاد تکذیب می شود.»
۱۳۹۶/۰۶/۱۴ ۱۲:۵۸
 
۱۳۹۶/۰۶/۱۳ ۰۸:۳۰
 
۱۳۹۶/۰۶/۰۸ ۱۴:۱۱
 
۱۳۹۶/۰۶/۰۶ ۰۹:۵۰
 
۱۳۹۶/۰۶/۰۶ ۰۹:۰۱
 
۱۳۹۶/۰۶/۰۵ ۱۴:۰۰
 
۱۳۹۶/۰۳/۲۵ ۰۷:۵۴
 
۱۳۹۵/۱۲/۰۶ ۲۱:۰۶
 
۱۳۹۵/۰۹/۲۰ ۱۱:۳۷
 
۱۳۹۵/۰۶/۱۱ ۱۵:۰۶
 
 
کلمات کلیدی : کمیته امداد+پرویز فتاح
 
۱۳۹۵-۱۰-۰۳ ۰۰:۲۰:۰۰
بالاخره این جمله را گفته یا نه؟ (4078033) (alef-13)
 
United States
۱۳۹۵-۱۰-۰۳ ۰۸:۰۷:۵۹
جناب فتاح را مدیری بدون سیاست بازی می دانستیم . امیدواریم در این دام نیفتند
مسئله ای که فرموش شده جایگاه طبقه متوسط جامعه و نقش آن در سلامت و پویایی جامعه است . همیشه از دیدگاه افراط و تفریط لطمه دیده ایم .
سیستم سالم آن است که طبقه محروم را ارتقا دهیم نه اینکه مرقه ها را هم فقیر کنیم ( که البته علاوه بر عدم توفیق ، عملا باعث ازبین رفتن طبقه متوسط میگردد) (4078268) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.