توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 427327
عزیزی:پرسپولیس می‌توانست ۶تا۷ گل به ما بزند
تاریخ انتشار : جمعه ۳ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۳۰

مدیر فنی باشگاه سیاه جامگان اظهار کرد شانس آوردند که گل‌های بیشتری دریافت نکردند و پرسپولیس می‌توانسته است ۶ یا ۷ گل وارد دروازه آنها کند.

به گزارش ایسنا، خداداد عزیزی مدیر فنی باشگاه سیاه جامگان مشهد پس از شکست ۳ بر صفر تیمش مقابل پرسپولیس اظهار کرد: کلا در این بازی تعطیل بودیم. بد نباختیم بلکه می‌توانستیم بدتر هم ببازیم. پرسپولیس می‌توانست به راحتی ۶-۷ تا به ما بزند ولی هم ما شانس داشتیم و هم آن‌ها بی‌دقتی کردند. بازیکنان ما امروز تعطیل بودند. تعجب می‌کنم که این بازیکنان باتجربه هستند و پیشتر پیراهن استقلال و پرسپولیس را پوشیدند. به باشگاه گفتم باید بازیکنان زیادی جذب کنیم چون رفتن این بازیکنان هیچ فرقی برای ما نمی‌کند.

عزیزی در پاسخ به این سوال که آیا بهتر نبود با وجود آلودگی هوا این دیدار برگزار نمی‌شد نیز به صحبت پرداخت و گفت: اگر به خاطر آلودگی هوا بازی برگزار نمی‌شد، به نفع ما بود چون دیگر سه گل دریافت نمی‌کردیم. البته شاید به خاطر آلودگی هوا هم بوده که ما این طور باختیم.

مدیرفنی باشگاه سیاه جامگان درباره سرنوشت نیمکت این تیم و شایعه اینکه هنته به عنوان سرمربی انتخاب شود نیز گفت: خودمان نمی‌دانیم می‌خواهیم چه کار کنیم. در مورد هنته هم چنین اسمی مطرح نشده است.

وی درباره مسئله سربازی نوراللهی و عالیشاه که می‌خواهند به تراکتورسازی بپیوندند هم اظهار کرد: خودم در سال ۶۹ زمانی که در ابومسلم بازی می‌کردم، مشمول سربازی شدم که به یکباره باشگاه فتح تهران، مدارک من را از ابومسلم گرفت. با اینکه دلم نمی‌خواست در آن باشگاه بازی کنم، برای گذراندن سربازی، خدمتم را در آنجا گذراندم.
 
کلمات کلیدی : سیاه جامگان+خداداد عزیزی+پرسپولیس
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.