توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 467323
قالیباف: بخش‌ خصوصی باید تقویت شود
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۰۸
کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری گفت: برخی با رانت حقوق دیگران را از بین می‌برند.

به گزارش تسنیم، محمدباقر قالیباف از  کاندیداهای انتخابات دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری در حاشیه ضبط برنامه‌های تلویزیونی در صدا و سیما در جمع خبرنگاران، گفت: افرادی در جامعه پیدا می‌شوند که با قانون‌شکنی، استفاده از خلاء‌های قانونی و بعضاً با یک رانت و اطلاعات خاصی که به دست می‌آورند، بدون اینکه زحمتی بکشند فرصت‌های بزرگی به دست می‌آورند و منفعت‌های زیادی می‌برند، اما متقابلاً بخش عمده‌ای از حق و حقوق 96 درصد از مردم را از بین می‌برند.

وی ادامه داد: بعضی وقت‌ها روند دولت‌ها به گونه‌ای است که سیاست‌ها و تصمیم‌گیری‌های مقطعی دارند و دائماً قانون را عوض می‌کنند.

کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری افزود: الان اگر به سایت دولت بروید، می‌توانید ببینید در طول یک سال چقدر بخشنامه صادر می‌شود، این در حالی است که هر کدام از بخشنامه‌ها مسائل خاص خودش را دارد؛ باید در این بخش ثبات ایجاد کنیم، چرا که این از مشکلاتی است که 4 درصد برای 96 درصد ایجاد می‌کنند.

قالیباف با بیان اینکه منظور ما از 4 درصد کارخانه‌داران و تولید کنندگان نیستند، اظهار داشت:  ما بر این باور هستیم که باید در کشور تولید ثروت کنیم و امنیت سرمایه‌گذاری داشته باشیم، چرا که بدون اینها ایجاد یک شغل هم امکان‌پذیر نیست. هم‌اکنون بیش از 80 درصد شغل‌ها در دست بخش خصوصی است و باید بخش خصوصی را تقویت کنیم
 
۱۳۹۶/۰۲/۳۰ ۲۳:۱۹
 
۱۳۹۶/۰۲/۲۵ ۲۲:۴۵
 
۱۳۹۶/۰۲/۲۵ ۱۹:۳۰
 
۱۳۹۶/۰۲/۲۴ ۲۲:۳۰
 
۱۳۹۶/۰۲/۲۴ ۱۶:۴۹
 
۱۳۹۶/۰۲/۲۳ ۲۳:۵۷
 
۱۳۹۶/۰۲/۲۳ ۲۳:۵۵
 
۱۳۹۶/۰۲/۲۳ ۲۳:۱۱
 
۱۳۹۶/۰۲/۲۳ ۱۸:۰۳
 
۱۳۹۶/۰۲/۲۱ ۱۷:۲۲
 
 
کلمات کلیدی : قالیباف+انتخابات ریاست جمهوری+انتخابات ۹۶
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.