نظر منتشر شده
۵
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 216628
روزنامه آسمان توقیف شد
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۲ ساعت ۱۶:۲۰
روزنامه آسمان ضمن اعلام جرم توسط دادستانی تهران، توقیف شد.

به گزارش تسنیم، دادسرای عمومی و انقلاب اسلامی تهران، با توجه به انتشار مطلبی توهین‌آمیز در روزنامه آسمان که در روزهای گذشته انتشار یافته بود، علیه این روزنامه اعلام جرم کرد و آن را در دستور رسیدگی قرار داد.

با اعلام جرم سرپرست دادسرای فرهنگ و رسانه روزنامه آسمان به دلیل انتشار مطالب خلاف موازین اسلامی و توهین به مقدسات اسلامی توقیف شد. بنا به گزارش روز پنجشنبه پایگاه اطلاع‌رسانی دادسرای عمومی و انقلاب تهران ، روزنامه یاد شده در شماره روز سه شنبه مورخ ۲۹/۱۱/۱۳۹۲ با انتشار مطلبی نوشته بود که حکم قصاص غیر انسانی است. متعاقب انتشار این مطلب سرپرست دادسرای فرهنگ و رسانه علیه مدیر مسئول این روزنامه اعلام جرم کرد و خواستار توقف انتشار آن شد. در پی ارجاع پرونده به شعبه بازپرسی دادسرای فرهنگ و رسانه ، بازپرس پرونده پس از رسیدگی دستور توقیف این روزنامه را به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی صادر و ابلاغ کرد. این گزارش هم چنین حاکیست که مدیر مسئول این روزنامه نیز تحت تعقیب قضایی قرار گرفته است.

در یکی از شماره‌های منتشر شده اخیر روزنامه آسمان، حکم الهی قصاص، اقدامی غیرانسانی معرفی شده بود که همین موضوع واکنش تند محافل گوناگون از جمله نمایندگان مجلس، کارشناسان فقهی و حوزوی و متدینین را به همراه داشت.
 
۱۳۹۲-۱۲-۰۱ ۱۶:۲۶:۱۶
دوباره اهانتهای روزنامه ها وافراد مغرض مانند زمان اصلاحات شروع شد!!!! (1984991) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۱۲-۰۱ ۱۶:۳۲:۱۳
ای کاش تو بقیه زمینه ها هم اینقدر سریع عمل میکردید (1985000) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۱۲-۰۱ ۱۷:۵۲:۵۰
چقدر تحمل ما کم است واقعا" (1985111) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۱۲-۰۲ ۰۲:۱۲:۳۶
تحمل ما در انتقاد به خودمون کم نیست...عزیزم نحمل توهین به مقدسات ارزش وافتخار نیست (1985681) (alef-15)
 
۱۳۹۲-۱۲-۰۲ ۰۰:۳۰:۲۶
به نظر من عمد نبوده و فقط نقل قول هواداران جهبه ملي آنهم مربوط به چند دهه پيش بود ولي خب فكر كنم گربه را خواستند دم حجله بكشند چون براي تيم قوچاني فعلا چهار سال وقت هست كه هي روزنامه بدهند بيرون (1985612) (alef-13)