نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 438127
محمود گبرلو نشست‌های جشنواره فیلم فجر را برگزار می کند
تاریخ انتشار : دوشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۵۰

محمود گبرلو مجری و تهیه کننده سابق برنامه تلویزیونی «هفت»، مسئول برگزاری نشست‌های سی وپنجمین جشنواره فیلم فجر شد.
 


به گزارش  ایرنا، پس از انصراف انجمن منتقدان و نویسندگان سینما برای برگزاری نشست های خبری جشنواره، محمود گبرلو جایگزین شد.
گبرلو منتقد سینما که سابقه اجرای جلسات نقد و بررسی جشنواره فجر در دوره سی ام را نیز دارد، از تیر سال 91 تا خرداد 94 مجری برنامه تلویزیونی «هفت» که با موضوع بررسی مسائل سینمای ایران و جهان پخش می شد، بوده است.

وی همچنین مسئولیت های دیگری از جمله دبیر گروه گزارش روزنامه جوان، عضویت در گروه طرح و برنامه گروه تلویزیونی شاهد، مدیرعامل دفتر سینمایی زوان فیلم، همکاری با گروه تاتر دانشگاه صنعتی شریف، دو دوره مدیر اجرایی جشنواره ویدیویی سوره، مدیر سینما تاتر کوچک تهران، مدیر روابط عمومی و بین الملل مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، عضو انجمن منتقدان و نویسندگان سینمایی و دو سال نیز رییس انجمن منتقدان (۸۶ - 84) بود.‌

شورای مرکز انجمن منتقدان و نویسندگان سینمایی روز گذشته(شنبه) با انتشار متنی به دلیل خلف وعده دبیر جشنواره فیلم فجر برای انتخاب یکی از اعضای انجمن منتقدان به عنوان داور جشنواره، از برگزاری نشست های این رویداد هنری نیز انصراف داده بود.
سی وپنجمین جشنواره فیلم فجر از 10 تا 21 بهمن ماه در تهران و 30 استان کشور همزمان برگزار می شود.
 
کلمات کلیدی : محمود گبرلو +جشنواره فیلم فجر
 
Germany
۱۳۹۵-۱۱-۰۴ ۱۹:۰۶:۳۶
خوبه (4132605) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.