توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 469763
ناطق نوری: امیدوارم دولت روحانی تداوم یابد
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۰۶:۳۵
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در پایان تاکید کرد: ان‌شاالله با تداوم دولت آقای روحانی، جامعه دارای آرامش بیشتری شود.


به گزارش ایلنا، حجت الاسلام ناطق نوری در دیدار جمعی از پیشکسوتان و رؤسای فدراسیون‌های ورزشی عنوان کرد: ورزشکاران ما موفق به کسب افتخارات عدیده‌ای در میادین مختلف ورزشی شده‌اند اما واقعیت این است که متأسفانه توقعات به حق جامعه ورزشی کشور هنوز به طور کامل برآورده نشده است و این حوزه نیازمند توجه ویژه مسئولان است.

او با بیان اینکه ورزش نقش مهمی در فرهنگ‌سازی داشته و  می‌تواند پیام آور صلح و دوستی باشد، گفت: یکی از مسائلی که باعث عدم رضایت ورزشکاران و ورزش دوستان در سال‌های گذشته شده، انتصاب مدیران غیر متخصص در امر ورزش بوده است.

ناطق نوری تاکید کرد: ما پیش‌تر در کنار تحریم‌های اقتصادی، تحریم سیاسی نیز بودیم و تمامی این تحریم‌ها جامعه را دچار تشویش، تنش و اضطراب کرده بود و خدا را شکر که در این ۴ سال اخیر این وضعیت رو به بهبود است و ان‌شاالله با تداوم دولت جناب آقای روحانی، جامعه دارای آرامش بیشتری گردد.

او ادامه داد: این دولت تهدیدهای خارجی زیادی را شناسایی و از طریق دیپلماسی مناسب آن را برطرف نمود. مناظره نقش خوبی برای افزایش آگاهی مردم ایفا می‌کند و بنده معتقدم باید واقعیات را به طور صادقانه و با زبان ساده و ملموس به مردم منتقل کرد.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در پایان تاکید کرد: استفاده از ظرفیت فضای مجازی در ایجاد شفافیت و آگاهی دادن به مردم ضمن رعایت اصول اخلاقی و انصاف، می‌بایست مورد توجه قرار گیرد تا ان‌شاالله شاهد حضور حداکثری مردم در انتخابات پیش رو باشیم.
 
 
کلمات کلیدی : انتخابات 96+حسن روحانی+ ناطق نوری
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.