توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 362860
هنوز من سرمربی استقلال هستم
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۳۰
هرگز فکر نمی کردم با من که سال ها در این تیم بازی کرده و یا مربی بوده ام چنین برخوردی شود. من عاشق استقلال هستم و به این تیم عشق می ورزم اما فکر نمی کردم حتی بدون اینکه حکمی به من بدهند من را از تیم محبوبم برکنار کنند

آی اسپورت - پرویز مظلومی همان طور که پیش‌بینی می‌شد از استقلال رفت. چیزی که شاید خودش هم می‌دانست اتفاق می‌افتد اما نمی‌خواست آن را باور کند. مظلومی بعد از رفتنش از استقلال و آمدن علیرضا منصوریان درباره این تیم صحبت کرد. گزیده صحبت‌های مظلومی را با مهر می‌خوانید:

*به اعتقاد من استقلال تا اینجای کار بازیکنان خوبی را جذب کرده و فکر می کنم اگر بتوانند یکی، دو بازیکن دیگر که مورد نظر کادر فنی است جذب کنند می توانند یک تیم موفق را روانه میدان کنند. البته رقبای استقلال مانند پرسپولیس و تراکتورسازی هم بیکار نبوده و بازیکنان خوبی جذب کرده و آنها هم به دنبال این هستند که فصل جدید را با قدرت شروع کرده و بتوانند در پایان به مقام قهرمانی دست یابند.

*هیچ حکمی درباره برکناری به من داده نشده و با توجه به اینکه من قرارداد دو ساله با استقلال دارم همچنان من هم سرمربی این تیم هستم و نمی دانم این چه رفتاری بود که با من انجام دادند. هرگز فکر نمی کردم با من که سال ها در این تیم بازی کرده و یا مربی بوده ام چنین برخوردی شود. من عاشق استقلال هستم و به این تیم عشق می ورزم اما فکر نمی کردم حتی بدون اینکه حکمی به من بدهند من را از تیم محبوبم برکنار کنند.

*من در بیانیه‌ای که صادر کردم همه حرف های خود را زدم و در این مدت دوست و دشمن خود را شناختم ولی انتظار داشتم رفتار بهتری با من می شد و چنین حرکتی با من صورت نمی گرفت. می خواهم به دیدار وزیر بروم و ناگفته ها را به او بگویم. البته باید از وزیر تشکر کنم که تلاش زیادی برای دو تیم استقلال و پرسپولیس انجام داد و خیلی دید ایشان نسبت به این دو تیم مثبت بود و هر کاری از دستش برآمد برای سرخابی ها انجام داد. من هم برای قدردانی به دیدار او خواهم رفت و هم اینکه با او درددل کنم و به او بگویم در استقلال چه اتفاقاتی افتاد.

*قبل از فینال جام حذفی از دو تیم پیشنهاد داشتم ولی با توجه به اینکه با استقلال قرارداد داشتم و هنوز دارم نمی توانستم به پیشنهاد این دو تیم جوابی بدهم.

*روزی که با استقلال قرارداد بستم هیچ شرطی را در قراردادم لحاظ نکردم و نمی دانم چرا برخی دوستان این مساله را عنوان می کنند. قرارداد من با استقلال دو ساله بود و این فصل هم من همچنان سرمربی استقلال هستم و منتظرم تا ببینم مسئولین استقلال در خصوص من چه تصمیمی خواهند گرفت. به احتمال زیاد امسال استراحت می کنم زیرا هنوز با استقلال قرارداد دارم و در پایان فصل از آنها غرامت خواهم گرفت، بابت قرارداد و طلبی که از باشگاه استقلال دارم.

*من امسال با تمام سختی ها و اتفاقاتی که افتاد سکوت کردم آن هم فقط به خاطر اینکه استقلال دچار مشکل نشود و بتوانیم در پایان فصل حداقل یک جام را تقدیم هواداران کنیم اما برخی از این سکوت من سوءاستفاده کرده و من را به چالش کشیدند.
۱۳۹۵/۰۸/۲۶ ۱۴:۱۰
 
۱۳۹۵/۰۴/۰۵ ۱۳:۳۱
 
۱۳۹۵/۰۴/۰۲ ۱۲:۲۹
 
۱۳۹۵/۰۴/۰۱ ۱۲:۵۷
 
۱۳۹۵/۰۳/۲۰ ۱۱:۱۵
 
۱۳۹۵/۰۳/۱۷ ۱۵:۳۶
 
۱۳۹۵/۰۳/۱۴ ۱۹:۴۵
 
۱۳۹۵/۰۳/۱۱ ۱۵:۵۴
 
۱۳۹۵/۰۳/۱۱ ۱۵:۵۱
 
۱۳۹۵/۰۳/۱۱ ۱۲:۳۰
 
 
کلمات کلیدی : پرویز مظلومی+باشگاه استقلال
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.