توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 462562
سوریه خطاب به ترامپ: اگر خودت حیوان هستی، نباید فکر کنی بقیه هم مثل خودت هستند
تاریخ انتشار : شنبه ۲۶ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۰۱
معاون وزیر امور خارجه سوریه اظهارات توهین آمیز اخیر رئیس‌جمهوری آمریکا درباره بشار اسد و توصیف وی به "حیوان" را به شدت محکوم کرد.

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری نووستی روسیه، ایمن سوسان، معاون وزیر امور خارجه سوریه در اشاره به توهین دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری آمریکا درباره بشار اسد، رئیس‌جمهوری سوریه با اشاره ضمنی به ترامپ گفت: "اگر خودت حیوان هستی، نباید فکر کنی بقیه هم مثل خودت هستند."

سوسان همچنین تاکید کرد که بشار اسد، رئیس‌جمهور قانونی است که ملت سوریه او را انتخاب کرده‌اند و فقط مردم حق دارند او را توصیف کنند نه ترامپ.

بشار الجعفری، نماینده دائم سوریه در سازمان ملل در این باره پس از برگزاری نشست شورای امنیت درباره سوریه در نیویورک گفت: چنین اظهاراتی شایسته پرداختن به آن را ندارد و جای تاسف دارد که این چنین اظهارات غیرمسئولانه و تحریک آمیزی را از مهمترین رهبر جهان غرب می‌شنویم و من واقعا نسبت به این قضیه احساس شرم دارم.
 
کلمات کلیدی : سوریه + ترامپ + بشار اسد
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.