نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 82616
اطلاعیه ثبت احوال درباره حساب یارانه ها
تاریخ انتشار : شنبه ۲۷ شهريور ۱۳۸۹ ساعت ۰۹:۴۶
سازمان ثبت احوال کشور اعلام کرد سرپرست خانوارها برای تصحیح مشخصات یا تغییر وضعیت خانوار خود می توانند به سامانه ای که به این منظور به آدرس www.ncr.ir در نظر گرفته شده مراجعه و به تکمیل اطلاعات درخواستی اقدام کنند.
 

واحد مرکزی خبر به نقل از روابط عمومی سازمان ثبت احوال کشور ، آن دسته از هموطنان سرپرست خانوار که پیش از این در طرح جمع آوری اطلاعات اقتصادی خانوار مرکز آمار ایران شرکت کرده و در سامانه اعلام حساب خانوار به آدرس www.refahi.ir با پیام «اطلاعات هویتی سرپرست خانوار شما دارای اشکال بوده است» مواجه شده اند و یا به دلیل ازدواج بعد از تاریخ 1-5-87 تشکیل خانواده داده و یا بدلیل طلاق بعد از تاریخ مذکور ، وضع خانوار آنان تغییر کرده است می توانند برای تصحیح مشخصات یا تغییر وضعیت خانوار خود به سامانه ای که به این منظور به آدرس

www.ncr.ir در نظر گرفته شده مراجعه و به تکمیل اطلاعات درخواستی اقدام کنند.

این سامانه از امروز 27-6-89 به مدت یک هفته دایر است.
 
مریم
۱۳۹۰-۱۱-۰۷ ۲۳:۱۱:۲۵
من از تاریخ 28/02/90 از همسرم جدا شدم الا چند ماه میخواهم ثبت نام کنم نمدتونم باید چگوری ثبت نام کنم.؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ (629562) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته