توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 428263
مهلت نقل و انتقالات دانشجویان دانشگاه آزاد تمدید شد
تاریخ انتشار : دوشنبه ۶ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۳۱
معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی از تمدید مهلت ثبت درخواست نقل و انتقال دانشجویان در سامانه «منادا» به نشانی Monada.iau.ir خبر داد.

به گزارش ایسنا، دکتر طه هاشمی معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی، با اعلام این خبر اظهار داشت: با توجه به اینکه چند روز گذشته سامانه «منادا» با اختلالاتی روبرو بود و برخی از دانشجویان موفق به ثبت درخواست های خود نشدند، لذا با موافقت رییس دانشگاه آزاد اسلامی مهلت ثبت درخواست ها تا ساعت 24 روز 12 دی ماه تمدید شد.

دکتر هاشمی با بیان اینکه مهلت تعیین شده به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد، افزود: نتیجه درخواست ها تا 25 ماه جاری در سایت «منادا» به اطلاع دانشجویان متقاضی مهمانی یا انتقال خواهد رسید.

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: هدف از راه اندازی این سامانه را حذف سفر دانشجویان بین واحدهای مبدا و مقصد و کاهش هزینه و مخاطرات سفر آنها است.

وی به دانشجویان توصیه کرد: قبل از ثبت درخواست خود در سامانه «منادا» 2، راهنمای ثبت نام و شیوه نامه نقل و انتقالات را به طور کامل مطالعه کنند تا اختلالی در روند ثبت درخواست آنها پیش نیاید.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر هاشمی درباره نحوه بررسی درخواست متقاضیان فاقد شرایط گفت: درخواست این دسته از متقاضیان با توجه به ضوابط اعلام شده در شیوه نامه مانند معدل نیمسال قبل، تناسب بین واحد مبدا و مقصد، جنسیت و ... مورد بررسی قرار گرفته و امتیاز بندی می شود، بدیهی است که دانشجویان دارای امتیاز بالاتر در اولویت برای نقل و انتقال قرار می گیرند.
 
کلمات کلیدی : نقل و انتقالات دانشجویان + دانشگاه آزاد
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.