توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 503566
ارزشمندترین بازیکنان حاضر در لیگ هفدهم (جدول)
بخش ورزشی الف،29مرداد96
در روزی که مهاجمان سرخابی نتوانستند کاری از پیش ببرند، مهاجم سابقا پرسپولیسی سایپا، به همراه دو خارجی موفق شد خود را به صدر جدول ارزشمندترین بازیکنان حاضر در لیگ هفدهم برساند.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۱۰
به گزارش "ورزش سه"، بازی های هفته چهارم لیگ برتر به انجام رسید و بازیکنان حاضر در تیم های مختلف با یکدیگر به رقابت پرداختند و در نهایت چهار مهاجم موفق شدند خود را به صدر جدول ارزشمندترین بازیکنان حاضر در لیگ هفدهم برسانند.
 
با بررسی ارزشمندترین بازیکنان حاضر در لیگ هفدهم همراه "ورزش سه" باشید:
 
اول – محمد عباس زاده؛ سایپا – 5 امتیاز 
 
مهاجم سابق پرسپولیسی ها پس از آقای گلی در لیگ دسته اول، این روزها با پیراهن سایپا در لیگ برتر حضور یافته است، محمد عباس زاده یک بار دیگر زیر نظر علی دایی می درخشد تا نشان دهد این مربی بهتر از هر کسی خصوصیات او را می شناسد. عباس زاده که در دیدار برابر سایپا گل برتری نارنجی پوشان را به ثمر رسانده تاکنون موفق شده 2 بار برای سایپا گلزنی کند، 1 پاس گل ارسال کند و 2 ضربه پنالتی نیز برای این تیم به دست بیاورد. 
 

 
دوم – لوسیانو پریرا؛ صنعت نفت – 4 امتیاز 
 
مهاجم برزیلی صنعت نفتی ها که سال های فراوانی را در فوتبال ایران گذرانده است این روزها در اوج آمادگی خود به سر می برد، شیمبا که در دیدار اخیر آبادانی ها نیز موفق به گلزنی شده است یکی از آقای گل های فعلی لیگ برتر محسوب می شود، او تاکنون موفق شده 3 بار دروازه حریفان را باز کند و 1 ضربه پنالتی منجر به گل نیز به دست بیاورد. 
 

 
دوم – ابراهیم صالحی؛ پارس جنوبی جم – 4 امتیاز 
 
جمی ها را می توان شگفتی سازترین تیم لیگ هفدهم دانست، آنها که تاکنون به 10 امتیاز رسیدند و در رده دوم جدول رده بندی قرار دارند در بازی اخیر خود از سد آبادانی ها گذشتند. ابراهیم صالحی یکی از مهاجمان این تیم است که به همراه دیگر یاران تارتار برای این تیم درخشیده است، او با 3 پاس گلی که برای دیگر بازیکنان تیمش مهیا کرده است در حال حاضر آقای پاس گل لیگ برتر محسوب می شود ضمن اینکه 1 بار نیز پایش به گلزنی باز شده است. 
 
سوم – آلویز نانگ؛ پارس جنوبی جم – 3.5 امتیاز 
 
یکی دیگر از عوامل موفقیت پارس جنوبی جم را می توان حضور همین مهاجم فرصت طلب دانست، نانگ که در لیگ ایران برای چهارمین تیم به میدان می رود بازهم توانسته به یاد دوران اوج خود در تیم فولاد بدرخشد و به عنوان یکی از آقای گل های فعلی لیگ مطرح شود، نانگ تاکنون 3 بار پایش به گلزنی باز شده است و 1 پنالتی نیز برای تیمش کسب کرده است که در نهایت راهی به دروازه نیافت. 
 

 
چهارم – مهدی طارمی؛ پرسپولیس – 3 امتیاز 
 
آقای گل دو فصل اخیر فوتبال ایران در بازی های اخیر پرسپولیسی ها کمی متزلزل نشان داده و هنوز نتوانسته به دوران اوج خود بازگردد، طارمی که در بازی سوم سرخ پوشان توانست کولاکی به پا کند و خود را به صدر این جدول برساند با خنثی بودن در دیدار برابر سیاه جامگان، مقامی بهتر از چهارمی به دست نیاورده است، او تاکنون 2 بار گلزنی کرده و 1 پاس گل نیز ارسال کرده است.
 

 
چهارم – میثم دورقی؛ فولاد خوزستان – 3 امتیاز 
 
یکی از غیرقابل پیش بینی ترین نام های حاضر در صدر این جدول، هافبک تیم فولاد خوزستان است، میثم دورقی که با بازگشت ویسی به خوزستان یک بار دیگر پیراهن آبی را به تن کرد در بازی اخیر این تیم و در برابر پدیده مشهد توانست یکی از گل ها را به ثمر برساند تا به عنوان یک هافبک دفاعی تعداد گل های خود را به عدد 2 برساند ضمن اینکه او 1 پاس گل نیز در کارنامه امسال خود دارد. 
 

 
چهارم – عیسی آل کثیر؛ نفت تهران – 3 امتیاز 
 
یکی از بازیکنانی که در هفته های ابتدایی فوق العاده ظاهر شده بود همین مهاجم فرصت طلب نفتی ها بود، او به نوعی در دو بازی ابتدایی منجی درخشان تیمش محسوب می شد هر چند در دو بازی اخیر نتوانست کاری برای نفتی ها از پیش ببرد، آل کثیر تاکنون توانسته 2 بار برای نفتی ها گلزنی کند و 1 ضربه پنالتی منجر به گل نیز به دست بیاورد. 
 

 
چهارم – ربیع عطایا؛ ذوب آهن – 3 امتیاز 
 
هافبک لبنانی ذوبی ها بدون تردید یکی از بهترین بازیکنان این تیم در لیگ هفدهم بوده است، عطایا که از میانه های فصل قبل توانست به اصفهانی ها بپیوندد از ابتدای بازی های امسال موفق شد خود را درون ترکیب اصلی مورد نظر قلعه نویی وارد کند و از آن پس به عنوان بازیکن اصلی پا به میدان بگذارد، ربیع عطایا تاکنون 1 بار برای ذوبی ها گلزنی کرده و 2 پاس گل نیز برای سایر بازیکنان این تیم ارسال کرده است.
 

 
چهارم – جاسم کرار؛ صنعت نفت آبادان – 3 امتیاز
 
هافبک عراقی نفتی های آبادان نیز یکی از بهترین سال های بازیگری خود را  پشت سر می گذارد، جاسم کرار که در دیدار اخیر توانست یک پاس گل برای شیمبا مهیا کند تاکنون 2 بار با پاس های خود موجبات گلزنی تیمش را فراهم ساخته است و 1 بار نیز با گلزنی خود، نشان داده در این کار نیز موفق است. 
 

 
توضیحات جدول
 
بازیکنان به ازای هر گل و پاس گل 1 امتیاز دریافت می کنند ضمن اینکه در صورت کسب پنالتی، با گل شدن آن بازیکن پنالتی گیرنده 1امتیاز به دست می آورد و در صورتی که پنالتی به گل تبدیل نشود نیز بازیکن پنالتی گیرنده نیم امتیاز مثبت دریافت می کند.
 
 
 
کلمات کلیدی : لیگ برتر
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.