توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 413269
اخذ آخرین دفاع از «علیرضا زاکانی»/صدور رای در مهلت قانونی
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۵۳
جلسه رسیدگی به پرونده «علیرضا زاکانی» نماینده سابق مجلس صبح امروز (یکشنبه) -23 آبان ماه- در شعبه 1057 دادگاه کیفری دو تهران واقع در مجتمع قضایی کارکنان دولت به ریاست قاضی حیدری برگزار شد.

به گزارش ایسنا، این پرونده با شکایت وزارت اطلاعات، معاونت حقوقی ریاست جمهوری و حسین فریدون و رسول دانیال زاده تشکیل شده بود.

  جلسه دادگاه از 9:30 صبح شروع شد و 11:15 به پایان رسید. در ابتدای جلسه دادگاه، نماینده مدعی العموم کیفرخواست را قرائت کرد.

در ادامه و شکات به طرح شکایت خود پرداختند و علیرضا زاکانی نیز از خود دفاع کرد.

پس از اخذ آخرین دفاع از متهم، قرار شد زاکانی تا یک هفته آینده لایحه دفاعیه خود را تکمیل کرده و به دادگاه  ارایه دهد تا پس از آن رای پرونده صادر شود.

در ابتدای جلسه، قاضی حیدری گفت که رسول دانیال زاده از شکایت خود صرف نظر کرده است.

حسین باقری نماینده ریاست جمهوری و امیر فرجی وکیل مدافع حسین فریدون و فرح مرجانی نماینده حقوقی معاونت حقوقی به نمایندگی از شکات در جلسه دادگاه حضور داشتند.

بر اساس این گزارش و به نقل از دفتر علیرضا زاکانی، پیش از این وی درباره اوج گیری فعالیت شبکه دلالی در فضای پسابرجام اظهار نظر کرده و همچنین برخی پرونده‌های فساد را مطرح کرده بود که بخشی از این شکایت‌ها از او در این باره است.
 
کلمات کلیدی : دادگاه کیفری + علیرضا زاکانی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.