نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 423169
برکناری رئیس هواپیمایی آتا در مشهد
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۲۲
مدیر شرکت هواپیمایی آتا مستقر در فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد مشهد به دلیل سوء مدیریت، عدم پاسخگویی و سرگردانی بیش از 22 ساعته مسافران این شرکت، برکنار شد.

به گزارش اقتصاد آنلاین، مدیر کل فرودگاه های خراسان رضوی گفت: پرواز شماره 5212 این شرکت که قرار بود در ساعت 20:20 روزجمعه از مشهد به مقصد تهران انجام شود، در موعد مقرر انجام نشد.

محمد باقر قاسم زاده گفت:پس از سرگردانی و معطلی بسیار مسافران این شرکت در فرودگاه مشهد، این پرواز ساعت 19 دیشب باطل شد و مسافران آن با پیگیری های اداره کل فرودگاه های استان توسط سایر پروازها به مقصد اعزام شدند .

وی گفت: در این میان حضور نیافتن رئیس این شرکت هواپیمایی در فرودگاه مشهد و عدم پاسخگویی مناسب و صحیح به مردم منجر به بروز تنش و مشکل در فرودگاه مشهد شد.

مدیر کل فرودگاه ههای خراسان رضوی افزود: به دلیل سوء مدیریت و سوء رفتار رئیس این شرکت از ادامه کار وی در فرودگاه مشهد جلوگیری شد.

قاسم زاده اظهار کرد: روسای شرکت های هواپیمایی باید پاسخگوی مطالبات مردم باشند و فرودگاه مشهد نسبت به عملکرد شرکت ها در تکریم مسافران و پاسخگویی به آنان حساس است و بر این امر نظارت دارد.
 
کلمات کلیدی : تاخیر پرواز+هواپیمایی آتا
 
از سار کاشان
Romania
۱۳۹۵-۰۹-۲۲ ۰۰:۲۳:۲۴
اعتراض مردم مدیران ضعیف را ساقط می کند (4062548) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.